Wypróbuj DIKI – Słownik Angielskiego Online (angielsko-polski)

DIKI najlepszy słownik angielskiego online

W dzisiejszym artykule chciałbym pokazać Ci według mnie obecnie najlepszy Internetowy Słownik angielsko – polski z którego regularnie korzystam oraz przedstawić 11 powodów dla których porzuciłem inne słowniki angielskiego online na rzecz DIKI. W przygotowanym nagraniu video zdradzę Ci również – Jak wykorzystać słownik DIKI do skutecznej nauki słówek języka angielskiego przez Internet.

 Słownik polsko angielski DIKI – zobacz video.

Aby sprawniej opowiedzieć Ci o niewątpliwych zaletach mówiącego słownika angielskiego online – Diki nagrałem dla Ciebie oddzielną prezentację video z której dowiesz się dlaczego wybrałem właśnie ten słownik do tłumaczenia angielskich słówek i zwrotów.

Ponieważ Słownik Diki został zintegrowany z portalem do nauki języka angielskiego online eTutor to na końcu tego nagrania zdradzę Ci również mój sposób na to – Jak korzystając ze słownika Diki – skutecznie i zupełnie za darmo uczyć się nowych słówek języka angielskiego przez Internet. Zapraszam Cię teraz w takim razie do obejrzenia poniższego nagrania video.


Słownik angielsko – polski Diki (prezentacja video)

 Aby za darmo skorzystać ze Słownika Diki wejdź na stronę: Portalu eTutor i zaloguj się na swoje konto.


Multimedialny Słownik angielskiego Diki – podstawowe zalety:

 • Duża baza słówek i automatyczne odtwarzanie wymowy
  Słownik Diki zawiera na chwilę obecną 187 977 haseł oraz moduł automatycznie odtwarzanej wymowy wyszukiwanych słówek i fraz, która jest nagrana przez profesjonalnych brytyjskich i amerykańskich lektorów.
 • Słowa pokazane w kontekście (przykładowe zdania)…
  W słowniku angielskiego Diki dostępnych jest ponad 17 457 przykładów użycia słówek z nagraniami wymowy i tłumaczeniami.
 • Obrazki i grafiki…
  Aby lepiej zobrazować wyszukiwane słówka w słowniku znajdziesz  21 457 kolorowych zdjęć i obrazków.
 • Przejrzysty układ haseł…
  Znaczenia ułożone są według części mowy i częstotliwości ich występowania, co ułatwia szybkie znalezienie tego znaczenia, które jest ci w danym momencie potrzebne.
 • Regularnie uzupełniana baza online…
  Baza internetowego słownika angielskiego Diki jest systematycznie uaktualniana, co w porównaniu z tradycyjnymi słownikami w formie papierowej jest kolejną niewątpliwą zaletą.

Kolejne bardzo przydatne funkcje:

 • Integracja z portalem nauki angielskiego eTutor
  Jeśli masz konto w Szkole Języka Angielskiego eTutor lub serwisie Diki Angielski, możesz jednym kliknięciem sprawdzić znaczenie danego słowa oraz dodawać słówka przeglądane w słowniku do powtórek i w ciekawy sposób uczyć się języka angielskiego przez Internet.
 • Funkcja autouzupełniania…
  Wystarczy, że wpiszesz w polu wyszukiwania kilka pierwszych liter interesującego Cię wyrazu, aby słownik angielsko-polski automatycznie zaproponował Ci możliwe dokończenia hasła.
 • Sugestie pisowni…
  Jeśli pomylisz się podczas wpisywania hasła, słownik angielskiego online Diki pokaże w wynikach wyszukiwania sugestie poprawnej pisowni.
 • Lista ostatnio przeglądanych haseł…
  Chcesz wrócić do hasła, które ostatnio przeglądałeś? Na stronie głównej słownika znajdziesz historię 7 ostatnich haseł.
 • Tłumaczenie pełnych zdań – translator online
  Słownik Diki jest również zintegrowany z Google Translate, dlatego możesz również w polu wyszukiwania wpisywać całe zdania, które następnie zostaną automatycznie przetłumaczone.
 • Szybkie sprawdzenie znaczenia danego słówka
  Kiedy korzystasz z kursu angielskiego w portalu eTutor możesz szybko sprawdzić znaczenie słówek występujących w kursie (polskich i angielskich) wystarczy tylko kliknąć dwa razy na danym słowie, aby sprawdzić jego znaczenie w słowniku.
 • Wersja mobilna na telefon…
  Słownik Diki posiada również wersję mobilną z której możesz  korzystać także w swoim telefonie komórkowym.

Podsumowanie: 

Jeśli dotarłeś do końca tego artykułu to szczerze polecam Ci  wypróbować darmowy słownik angielskiego DIKI na stronie portalu eTutor lub bezpośrednio na stronie www.diki.pl Zrób to teraz i napisz mi w komentarzu jakie jest Twoje zdanie na jego temat.

Namawiam Cię do jego wypróbowania, ponieważ mnie ten słownik zafascynował od samego początku mimo iż w internecie widziałem i korzystałem już z wielu naprawdę dobrych słowników angielskiego online. Od tamtego momentu korzystam już praktycznie tylko z Diki,  i mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu.

Czekam również na Wasze wpisy w komentarzu na temat tego z jakich słowników online dotychczas korzystaliście na co dzień.

Wypróbuj DIKI – Słownik Angielskiego Online (angielsko-polski)
Oceń ten wpis. Aktualna ocena: 5 (100%) - 28 głosów.
Podziel się tym wpisem na:
Follow by Email42
Facebook0
Facebook
YouTube5k
YouTube
Google+17
Google+
http://angielskionline.edu.pl/diki-slownik-angielsko-polski-online/
Pinterest16
Pinterest

Skomentuj ten wpis poprzez Facebooka

Komentarzy

4 Comments on “Wypróbuj DIKI – Słownik Angielskiego Online (angielsko-polski)”

 1. Właśnie takiego słownika szukałam – jest rewelacyjny. Cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę, jest bardzo pomocna osobom takim jak ja, które nie mają czasu na tradycyjna naukę i uczą się angielskiego przy użyciu Internetu.

  Pozdrawiam Mariola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *