DIKI SŁOWNIK ANGIELSKO-POLSKI Online z wymową – wypróbuj za Darmo.

DIKI najlepszy słownik angielskiego online

SŁOWNIK ANGIELSKO-POLSKI ONLINE – DIKI – to największy oraz najlepszy internetowy słownik i tłumacz Online ze zdaniami, synonimami, obrazkami i wymową – zobacz dlaczego?

W dzisiejszym artykule chciałbym pokazać Ci DIKI zupełnie darmowy i według mnie obecnie najlepszy Internetowy słownik polsko – angielski Online z którego regularnie korzystam. Przedstawię Ci również aż 11 powodów dla których porzuciłem inne słowniki angielskiego przez Internet tj: (PONS, PWN, bab.la, translate.pl, getionary.pl, dictionary.pl czy oxford) i korzystam tylko i wyłącznie ze słownika DIKI. Dodatkowo w przygotowanym nagraniu video zdradzę Ci również – Jak wykorzystać ten angielski słownik do skutecznej i szybkiej nauki słówek języka angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu).

DIKI Słownik Angielskiego Online…


Wypróbuj już teraz tłumacz angielsko-polski DIKI (wpisz i wyszukaj szukane angielskie lub polskie hasło).

Tłumacz angielsko-polski DIKI


Słownik angielski DIKI – po ostatnim połączeniu ze słownikiem LING.PL stał się obecnie największym słownikiem polsko-angielskim w polskim Internecie (miesięcznie notuje on już kilkadziesiąt milionów unikalnych wyświetleń). Obecnie angielskie słówka w Diki.pl opracowane zostały z niespotykaną dotąd dokładnością oraz bardzo multimedialnie i interaktywnie zobrazowane. Dodatkowo na stronie słownika Diki znajdziecie setki tysięcy pieczołowicie dopasowanych do słów przykładowych angielskich zdań, tak aby trafnie obrazowały one dane znaczenie wyszukiwanego angielskiego hasła. Słownik ten automatycznie odtwarza wymowę wyszukiwanych haseł i całych fraz. Diki.pl to także tysiące kolorowych zdjęć, ułatwiających trwałe i szybkie poznawanie i zapamiętywanie angielskich rzeczowników. Znajdziesz w nim również angielski słownik kolokacji, który obrazuje najczęstsze wspólne wystąpienia dwóch słów.

Słownik polsko angielski DIKI – zobacz to video.

Aby sprawniej opowiedzieć Ci o niewątpliwych zaletach mówiącego słownika angielskiego online – Diki nagrałem dla Ciebie oddzielną prezentację video z której dowiesz się dlaczego wybrałem właśnie ten słownik do tłumaczenia angielskich słówek i zwrotów.

Ponieważ ten angielski słownik j. angielskiego online został zintegrowany z portalem do nauki angielskiego online eTutor to na końcu tego nagrania zdradzę Ci również mój sposób na to – Jak korzystając ze słownika DIKI – skutecznie i zupełnie za darmo uczyć się nowych słówek języka angielskiego przez Internet.


Słownik angielsko – polski Diki (prezentacja video)

 Jeśli chcesz dodawać słówka do powtórek wejdź na stronę: Portalu eTutor, zaloguj się na swoje konto i przejdź na zakładkę słownik.


Darmowy multimedialny Słownik angielsko polski DIKI – podstawowe zalety:

 • Duża baza słówek i automatyczne odtwarzanie wymowy
  Słownik Diki zawiera na chwilę obecną aż 412 587 haseł (w tym również hasła techniczne, specjalistyczne i bliskoznaczne), oraz moduł automatycznie odtwarzanej wymowy wyszukiwanych słówek i zwrotów, która jest nagrana przez profesjonalnych brytyjskich i amerykańskich lektorów.
 • Słowa pokazane w kontekście (przykładowe zdania)…
  W słowniku angielskiego Diki dostępnych jest ponad 2 904 128 zdań z użyciem wyszukiwanych angielskich słówek z nagraniami wymowy i tłumaczeniami.
 • Obrazki i grafiki…
  Aby lepiej zobrazować wyszukiwane słówka w słowniku znajdziesz  14 565 kolorowych zdjęć i obrazków.
 • Przejrzysty układ haseł…
  Znaczenia ułożone są według części mowy i częstotliwości ich występowania, co ułatwia szybkie znalezienie tego znaczenia, które jest ci w danym momencie potrzebne.
 • Regularnie uzupełniana baza online…
  Baza internetowego słownika angielskiego Diki jest systematycznie uaktualniana, co w porównaniu z tradycyjnymi słownikami w formie papierowej jest kolejną niewątpliwą zaletą.

Kolejne bardzo przydatne funkcje tego słownika:

 • Integracja z portalem nauki angielskiego eTutor
  Jeśli masz konto w Szkole Języka Angielskiego eTutor lub serwisie Diki Angielski, możesz jednym kliknięciem sprawdzić znaczenie danego słowa oraz dodawać słówka przeglądane w słowniku do powtórek i w ciekawy sposób uczyć się języka angielskiego przez Internet.
 • Funkcja autouzupełniania…
  Wystarczy, że wpiszesz w polu wyszukiwania kilka pierwszych liter interesującego Cię wyrazu, aby słownik angielsko-polski automatycznie zaproponował Ci możliwe dokończenia hasła.
 • Sugestie pisowni…
  Jeśli pomylisz się podczas wpisywania hasła, słownik angielskiego online Diki pokaże w wynikach wyszukiwania sugestie poprawnej pisowni.
 • Lista ostatnio przeglądanych haseł…
  Chcesz wrócić do hasła, które ostatnio przeglądałeś? Na stronie głównej słownika znajdziesz historię 7 ostatnich haseł.
 • Tłumaczenie pełnych zdań – translator online
  Słownik Diki jest również zintegrowany z Google Translate, dlatego możesz również w polu wyszukiwania wpisywać całe zdania, które następnie zostaną automatycznie przetłumaczone.
 • Szybkie sprawdzenie znaczenia danego słówka
  Kiedy korzystasz z kursu angielskiego w portalu eTutor możesz szybko sprawdzić znaczenie słówek występujących w kursie (polskich i angielskich) wystarczy tylko kliknąć dwa razy na danym słowie, aby sprawdzić jego znaczenie w słowniku.
 • Wersja mobilna na telefon…
  Słownik Diki posiada również wersję mobilną z której możesz  korzystać także w swoim telefonie komórkowym.

Tłumacz angielsko-polski Online DIKI – podsumowanie: 

Jeśli dotarłeś do końca tego artykułu i jeszcze tego nie zrobiłeś/aś to szczerze polecam Ci osobiście wypróbować darmowy słownik angielskiego DIKI na stronie portalu eTutor lub bezpośrednio na stronie www.diki.pl Zrób to teraz i napisz mi w komentarzu jakie jest Twoje zdanie na jego temat.

Namawiam Cię do jego wypróbowania, ponieważ mnie ten słownik zafascynował od samego początku mimo iż w internecie widziałem i korzystałem już z wielu naprawdę dobrych słowników angielskiego online  (PONS, Dictonary, Oxford, getionary, a nawet bab.la). Od tamtego momentu korzystam już praktycznie tylko z DIKI,  i mogę z całym przekonaniem polecić go każdemu.

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 10

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

9 Comments on “DIKI SŁOWNIK ANGIELSKO-POLSKI Online z wymową – wypróbuj za Darmo.”

 1. Właśnie takiego słownika szukałam – jest rewelacyjny. Cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę, jest bardzo pomocna osobom takim jak ja, które nie mają czasu na tradycyjna naukę i uczą się angielskiego przy użyciu Internetu.

  Pozdrawiam Mariola

 2. Wiele słowników online przeszło przez moje „ręce” jednak faktycznie Diki jest z nich najlepszy i najbardziej multimedialny. Nie wiedziałem o tym, że Diki połączył się ze słownikiem Ling.pl, w którym zawsze szukałem specjalistycznego słownictwa. Teraz faktycznie można takie znaleźć również w Diki.
  A to kolejny argument na plus.

 3. Ja wybralem ten wlasnie Tłumacz angielski polsko i korzystam juz długi czas. Nie widze lepszego w sieci od diki.

 4. No wyróżnia się w morzu darmowego badziewia, ale głównie bajerami. Jeśli chodzi o treść, jest takim samym zlepkiem wielu lepiej lub gorzej opracowanych słowników, co tylko utrudnia właściwy wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *