SZYBKA NAUKA ANGIELSKIEGO PRZEZ INTERNET | Polecane strony do nauki.


ANGIELSKI PRZEZ INTERNET – najlepsze strony do Szybkiej Nauki Języka Angielskiego w domu (Online).

Na tej stronie przedstawiam listę tylko sprawdzonych i polecanych serwisów do nauki języka angielskiego przez Internet, które w ciekawy i efektywny sposób pozwolą Ci nauczyć się  języka angielskiego z wykorzystaniem Internetu bez wychodzenia z domu.

1). Portal Angielski eTUTOR

Portal eTutor

Portal Angielski eTutor.pl

Portal eTutor (kliknij i zobacz) to według mnie obecnie zdecydowanie najlepszy portal do nauki języka angielskiego w sieci. Jego głównymi zaletami są multimedialność, różnorodność oferowanych materiałów (nagrania audio – video, zdjęcia, ćwiczenia, gry edukacyjne). Dodatkowo kolejnymi zaletami jest wykorzystanie multi-prezentacji oraz bardzo zaawansowanego i dopasowywanego do użytkownika algorytmu powtórek, który w skuteczny i ciekawy sposób nie tylko uczy nowych słówek, ale przede wszystkim dba o to aby uczeń te słówka trwale zapamiętał. Warto również wspomnieć o wbudowanym w serwis rewelacyjnym według mnie słowniku Diki.

Rejestracja konta w serwisie jest zupełnie darmowa i umożliwia naukę ponad 350 słówek oraz wykonanie jednej pełnej lekcji na poziomie początkującym. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość wykonywania dowolnej ilości ćwiczeń i korzystania z edukacyjnych gier. Bardzo dużą zaleta jest również wspomniana już integracja słownika Diki z portalem eTutor przez co nie tylko mamy możliwość w szybki sposób sprawdzić znaczenia danych słówek, ale również w przyszłości uczyć się ich korzystając z bardzo skutecznego algorytmu powtórek zaszytego w portalu eTutor.

Pełny dostęp do wszystkich lekcji i funkcjonalności w portalu eTutor wymaga opłacenia abonamentu. Jednak według mnie inwestycja rzędu (15-18zł) na miesiąc w zależności od wybranego okresu jest naprawdę minimalnym wydatkiem w porównaniu z korzyściami, jakie daje ta multimedialna platforma językowa. Fakt ten potwierdza, ilość użytkowników aktywnie uczących się języka angielskiego na tym portalu, która sięga już prawie 300 000 osób.

Podsumowując: według mnie każdy, kto uczy się lub rozpoczyna naukę języka angielskiego powinien koniecznie zarejestrować swoje konto w serwisie eTutor  (rejestracja jest darmowa) i skorzystać z jego ogromnych możliwości. O zaletach tego kursu pisałem w artykule: Angielski eTutor – Nauka angielskiego online. Zobacz również: Opinie o szkole angielskiego online – eTutor

Zobacz krótkie video – Jak wygląda nauka języka angielskiego na stronach Portalu eTutor?

Kliknij aby zobaczyć prezentację video szkoły Angielskiego Online eTutor

Aby rozpocząć naukę w serwisie eTUTOR wejdź na stronę: http://angielskionline.edu.pl/etutor


2). Angielski 1000 słów – Nauka Słówek

Angielski - 1000 słów

Angielski 1000 słów to strona na której w ciekawy i skuteczny sposób poznasz i nauczysz się 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim. Nauka na portalu 1000 słów jest tak skonstruowana, abyś uczeń maksymalnie szybko osiągnął efekty w postaci rozumienia najczęściej stosowanych słów, co bardzo mobilizująco wpływa na dalszą naukę języka angielskiego i przekłada się na rozumienie prawie 80% tekstów w języku angielskim. Metoda ta jest szczególnie polecana dla osób rozpoczynających naukę i tych chcących szybko przypomnieć sobie podstawy  języka angielskiego…

Zobacz krótkie video – Jak szybko zacząć rozumieć język angielski ucząc się metodą 1000 słów?

Aby rozpocząć naukę 1000 angielskich słów wejdź na stronę: http://angielskionline.edu.pl/1000slow


3). Angielski 500 praktycznych zdań i zwrotów (Online i Mp3)

Jeżeli chcesz szybko nauczyć się mówić po angielsku, a znasz podstawy i 1000 najczęściej stosowanych angielskich słówek to kolejnym krokiem zamiast uczyć się gramatyki samej w sobie polecam skorzystanie z kursu na stronie serwisu 1000 słów, który zawiera – 500 praktycznych – najczęściej stosowanych angielskich zdań i zwrotów do nauki online lub Mp3. Na powyższej stronie znajdziesz możliwość pobrania 25 specjalnie przygotowanych lekcji Mp3 do nauki ze słuchu, które wystarczy słuchać systematycznie. W ten sposób szybko nauczysz się najczęściej stosowanych angielskich zwrotów, które potem możesz użyć podczas rozmowy w języku angielskim.

Posłuchaj za darmo jednej spośród 25 lekcji Mp3 kursu: 500 praktycznych angielskich zwrotów.

Pobierz Kurs 500 angielskich zwrotów Mp3: http://angielskionline.edu.pl/500zwrotow


4). Angielski dla Dzieci – FunEnglish

Portal FunEnglish

Portal FunEnglish

FunEnglish to portal internetowy do nauki języka angielskiego przygotowany specjalnie dla dzieci i młodzieży. Znajdziesz w nim wiele nagrań video, obrazków wspomagających kojarzenie i naukę oraz ciekawych gier multimedialnych, dzięki którym Twoje dziecko z pasją będzie uczyć się języka angielskiego. Warto zarejestrować darmowe konto i wypróbować udostępnione lekcje.

Platforma FunEnglish została oparta o autorską metodę nauczania, opracowaną przez międzynarodowy zespół językoznawców. Podstawą metody FunEnglish są 4 multimedialne filary nauczania, na których zbudowany został cały program: Filmy, piosenki, gry, zdjęcia. Dzięki metodzie FunEnglish, Twoje dziecko już po roku nauki będzie mówiło i myślało w języku angielskim.

Zobacz krótkie video – Jak języka angielskiego uczą się dzieci korzystające z portalu FunEnglish?

Aby zarejestrować darmowe konto na FunEnglish wejdź na stronę: http://angielskionline.edu.pl/funenglish


5). Lerni – Kurs Angielskiego Online

Lerni - kurs angielskiego online

Kurs Lerni – Angielski Online

Przy pomocy kursu Lerni możesz uczyć się nie tylko języka angielskiego ale również innych najpopularniejszych po angielskim języków (niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego itd). Kurs przygotowany przez twórców wspomnianego wcześniej kursu dla dzieci Funenglish. Lekcje przygotowywał najlepszy zespół w Polsce tworzący kursy e-learningowe akredytowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (MEN). Aplikacja Lerni została wyróżniona w konkursie „Appaward 2014″ jako najlepsza aplikacja edukacyjna roku. Wejdź i przetestuj kurs angielskiego Lerniaktywuj tygodniowy pełny dostęp do lekcji za 1 pln.

 


6). Inne ciekawe serwisy

Już niebawem udostępnię tutaj opisy kolejnych sprawdzonych przeze mnie serwisów do nauki języka angielskiego przez Internet, które warto odwiedzić i z których szczerze polecam korzystać. A póki co skorzystaj z  powyższych odnośników i przetestuj portale o których wspomniałem.

Ps. Jeśli znasz jakieś ciekawe strony do nauki języka angielskiego z których korzystasz, podziel się nimi w komentarz

u poniżej.

SZYBKA NAUKA ANGIELSKIEGO PRZEZ INTERNET | Polecane strony do nauki.
Oceń ten wpis Aktualna ocena: 5 (100%) - 19 głosów.

8 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Partycja Moryc

  Bardzo pomocne serwisy. Ja osobiście 1000 najczęściej stosowanych angielskich słów nauczyłam się na portalu eTutor korzystając z systemu powtórek, bo administratorzy całkiem niedawno dołączyli do baz słówek właśnie te najczęściej stosowane.

 2. Krzysztof

  Świetne zestawienie, kursy naprawdę pomocne i przydatne, mimo iż trzeba za nie zapłacić. Uważam, że warto, bo z doświadczenia wiem, że darmowe materiały i kursy zazwyczaj zawierają wiele błędów i nie są tak dopracowane jak te płatne.

 3. Onlineowiec

  Mnie z kolei cieszy, że etutor pomału zaczyna wprowadzać inne języki. Podoba mi się ich podejście do edukacji językowej i jakoś do mnie przemawia.

 4. Klaudyna

  Ja często korzystam również z nauki przez internet na stronie busuu oraz mobilnych fiszek do nauki angielskiego na smatrfony, kiedy jadę do szkoły na zajęcia.

  1. Edi

   Korzystałam z busu ale jednak wolę etutor do kompleksowej nauki. Korzystam już 5 miesiąc i naprawdę sporo się nauczyłam. Najlepsze są filmy oraz ćwiczenia.

 5. LukLev - Angielski 1000 słów

  Osobiście uważam, że nauka języka angielskiego w szkołach powinna zaczynać się właśnie od opanowania najważniejszego słownictwa (czyli wspomnianych już 1000 najczęściej używanych angielskich słów). Następnie skupienie na mówieniu i swobodnym wyrażaniu własnych opinii poprzez naukę pełnych zdań i zwrotów, co w połączeniu z opanowanym wcześniej słownictwem daje znakomite rezultaty. Następnie podstawy gramatyki i rozwijanie kolejnych umiejętności, np pisania po angielsku. Wtedy kursy angielskiego online byłyby świetnym uzupełnieniem nauki w szkole i absolwenci nawet po szkole średniej potrafiliby swobodnie dogadać się w języku angielskim. A tak – szkoły uczą zdawać egzaminy i matury, a uczeń opuszcza mury szkoły i nie potrafi nawet zamówić jedzenia w restauracji po angielsku i kiedy jest nagle potrzeba znajomości angielskiego to zmuszony jest on do samodzielnej nauki. Dobrze chociaż, że w sieci można znaleźć tyle pomocnych kursów i materiałów do nauki.

 6. Bradley

  Świetne sa te lekcje do nauki całych angielskich wyrażeń na mp3, czy ma ktoś wszystkie lekcje takie jak na filmie powyżej?

 7. Estera

  Ciekawy serwis do nauki słówek to Fiszkoteka. Można korzystać z darmowej wersji. Można też skorzystać z płatnej. Napiszcie też czy znacie jakieś programy. Korzystam z Pytacz Mastera, ale tylko do nauki niemieckiego, bo znam wymowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj metodę i kurs dzięki któremu nauczysz sie angielskiego 2x szybciej niż w szkole.Kliknij, zobacz video i wypróbuj za darmo