ANGIELSKI na portalu eTutor – Opinie użytkowników (wady i zalety).

eTutor opinie użytkowników portalu do nauki angielskiego online

eTutor opinie użytkowników o nauce angielskiego online na stronie portalu eTutor.pl

W tym artykule poznasz opinie użytkowników, wady i zalety tego kursu, moją osobistą opinie oraz dowiedz się dlaczego już ponad 600 000 osób na co dzień korzysta z kursu i strony eTutor? Znajdziesz tu również nagranie video, w którym przedstawiam opinie użytkowników o stronie eTutor.pl – zebrane na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród osób, które systematycznie uczą się angielskiego przy jego pomocy.


 Portal eTutorzobacz stronę www serwisu o którym mowa będzie w tym wpisie. (Możesz od razu po zarejestrowaniu darmowego konta rozpocząć naukę i przetestować osobiście kurs na powyższej stronie).

Nauka Angielskiego na portalu eTutor

O tym jak wygląda nauka w serwisie eTutor pisałem już wcześniej w artykule: Angielski eTUTOR – Internetowy Kurs Angielskiego Online (VIDEO). Na co dzień jednak otrzymuję bardzo wiele wiadomości e-mail (w odpowiedzi na wspomniany już artykuł) – gdzie pytacie o to czy warto inwestować w pełny dostęp (abonament) do kursu metodą eTutor? Dodatkowo śledzę na bieżąco internetowe fora dyskusyjne dotyczące nauki angielskiego przez Internet, gdzie równie często spotykam się z pytaniami o opinie, dlatego postanowiłem przygotować ten wpis i zebrać w jednym miejscu najwięcej opinii o nauce angielskiego na portalu eTutor.

Angielski eTutor opinie – przeczytaj bezpośrednio na stronie serwisu.

Angielski Online - Opinie o eTutor

Wiele aktualnych opinii o samej nauce oraz funkcjonalności serwisu eTutor.pl znajdziesz bezpośrednio na stronie serwisu pod adresem: https://www.etutor.pl/kursy-jezykowe/opinie-o-etutor

Zamieszczone tam opinie pochodzą zarówno od ekspertów (zajmujących się nauką języków obcych, wykładowców wyższych uczelni o profilach językowych lub nauczycieli angielskiego) jak również zwykłych użytkowników, którzy mają już doświadczenie z nauką przy pomocą tego kursu.

Przykładowa opinia ze strony powyżej:

eTutor to najlepsza platforma do nauki angielskiego w Polsce.

dr hab. Barbara Giza (prof. Uniwersytetu SWPS).

eTutor – szczegółowe opinie ankietowanych użytkowników (video).

Bardzo często w Internecie możesz znaleźć opinie bardzo ogólne typu: Super kurs – polecam. które tak naprawdę nie wiele mówią o samym sposobie nauki, najlepszych ćwiczeniach z których warto korzystać, czy choćby o rekomendowanych sposobach nauki, które przynoszą najlepsze rezultaty. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom moich czytelników, którzy szukają wiarygodnych i szczegółowych opinii postanowiłem przygotować nagranie video, w którym przedstawiłem opinie osób, które na co dzień (podobnie jak ja oraz wielu moich znajomych) korzystają z serwisu eTutor. 

Opinie, które znajdziesz w poniższym nagraniu video zostały zebrane na podstawie przeprowadzonej wśród użytkowników ankiety, w której wybrane osoby zarejestrowane w serwisie (korzystające z kursu od dłuższego czasu) zostały poproszone o odpowiedź na dwa poniższe pytania:

1). Dlaczego uczysz się języka angielskiego?
2). Dlaczego wybrałeś(aś) portal eTutor?

Zapraszam do obejrzenia i poznania tych opinii.

eTutor.pl opinie – kilka wybranych z nagrania.

Magdalena - eTutor opinie1). eTutor Angielski – opinia Magdaleny.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Żeby bez strachu i skrępowania poprawnie porozumieć się z obcokrajowcami, by łatwo prowadzić dialog w czasie podróży, by mieć własną satysfakcję z rezultatów i postępów, żeby móc wykorzystywać umiejętności w pracy zawodowej.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„1.Podoba mi się forma przekazu – łatwo, przyjemna, wizualna -jestem wzrokowcem i dla mnie obrazki jako uzupełnienie treści są wręcz niezbędne 2. Lubię i potrafię uczyć się sama-a nie w grupie 3. Nauka solo daje mi więcej satysfakcji 4. Zaoszczędzam mnóstwo czasu które traciłabym na dojazdy na lekcje angielskiego – dojazd w obie strony to przecież 2 godziny nauki eTutor 5. Nie podobają mi się i nie odpowiadają mi tradycyjne kursy językowe – które są nieefektywne, nudne i męczące 6. Mogę się uczyć wtedy kiedy chcę a nie wtedy kiedy muszę, ja się uczę o różnych porach dnia czy nocy i to mi pasuje.” Magdalena Gryczke

Ola - eTutor opinie2). Angielski eTutor – opinia Oli.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Angielski jest dziś językiem biznesu i żeby cokolwiek znaczyć na rynku pracy trzeba go choć w pewnym stopniu opanować i to jest moja motywacja.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Mogę sama decydować kiedy i czego chcę się uczyć, nie ograniczają mnie żadne terminy. A poza tym nie muszę wychodzić z domu i tracić czas na dojazd np. do szkoły języków obcych, co jest bardzo wygodne.” Ola Gęsiarz

Renata - eTutor opinie3). Kurs eTutor – opinia Renaty.

Dlaczego uczę się angielskiego?
Sama się zastanawiam. Jestem na emeryturze. Kiedyś marzyłam o tym, aby nauczyć się tego języka, ale nie było takiej możliwości audio wizualnej, jaką mają teraz młodzi ludzie. Trochę podróżuję i myślę, że dobrze znać chociaż podstawy obcego języka, w którym można porozumieć się prawie wszędzie. Byłam kiedyś w restauracji, gdzie poproszono mnie o złożenie zamówienia w j. angielskim. Zawstydziłam się bardzo pokazując coś rękoma na karcie. To mnie zdopingowało do nauki. Uczę się głównie dla siebie, dla poprawienia mojej kondycji intelektualnej i sprawności umysłowej. Mam dwóch wnuków w szkole podstawowej, którzy uczą się tego języka. Oni pytają mnie o różne słówka i sprawdzają czy już dużo się nauczyłam. Chcę mieć u nich autorytet i wykazać, że warto od młodości uczyć się obcego języka.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Ze zrozumiałych względów opisanych powyżej. Naukę języka rozpoczęłam dwa lata temu z ESKK. Poznałam podstawy gramatyki, zapamiętałam nieco słówek, ale czuję niedosyt, ponieważ nie przekładało się to na zrozumienie treści czytanych pośpiesznie przez lektorów. Na początku nauki uczący powinien mieć możliwość wysłuchania krótkich treści w taki sposób aby mógł poradzić sobie z niuansami wymowy wyrazów, które inaczej brzmią niż są napisane, inaczej też je słychać połączone w zdaniu niż w pojedynczej wymowie. Tą lukę wypełnia mi teraz dialog Adama i Sary, jest naprawdę rewelacyjny i wiem, że chwalony jest przez innych uczących. Przystępne w zrozumieniu są też krótkie czytanki i dialogi do powtarzania przez uczących. Program na tej platformie jest bardzo urozmaicony i każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Dobrym rozwiązaniem jest też zakładka ‚Pytania’ i ‚Forum’, gdzie można porównać swoje umiejętności na tle innych i dążyć do najlepszych.” Renata K

Katarzyna - eTutor opinie4). Angielski eTutor – opinia Katarzyny.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Niedługo planuję przeprowadzkę do UK.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Mam małe dzieci i brak czasu na klasyczną szkołę.” Katarzyna Gałka

Małgorzata - etutor opinie5). Metoda eTutor – opinia Małgorzaty.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Chcę móc SWOBODNIE POSŁUGIWAĆ SIĘ tym językiem – bez problemu czytać książki, prasę, oglądać filmy, komunikować się oraz – jeśli zaszłaby taka potrzeba – móc podjąć pracę, w której codziennie trzeba posługiwać się angielskim (aktualnie takie sytuacje w mojej pracy występują rzadko).”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Oceniłam, że do osiągnięcia mojego celu (swobodnego posługiwania się angielskim) najbardziej jest mi potrzebne poszerzenie słownictwa. Jak przeczytałam artykuł o eTutor i stosowanym w nim algorytmie uznałam, że odpowiada on dokładnie moim potrzebom: – ułatwia naukę słówek dzięki systemowi powtórek – daje swobodę w doborze tematyki materiału do nauki – w zwykłej szkole idzie się wg określonego programu – daje możliwość koncentrowania się tylko na wybranych aspektach (ja używam eTutor głównie do słówek – zagadnienia gramatyczne robię rzadko) – nie mam określonych terminów nauki – uczę się wtedy, gdy znajdę na to czas – dzięki działaniu on-line daje możliwość nauki z dowolnego miejsca (ja np. robiłam również powtórki będąc na urlopie we Włoszech) – niższy koszt niż w tradycyjnej szkole.” Małgorzata Krauze – Kulewska

Więcej tego typu opinii znajdziesz w nagraniu video.

eTutor.pl – wady i zalety (moja osobista opinia).

Wiele osób pyta mnie osobiście, czy warto zapłacić abonament na pełny dostęp do kursu eTutor? Z uwagi na to, że sam osobiście od kilku lat korzystam z tej platformy mogę z pełnym przekonaniem polecić każdemu ten serwis. Uważam, że jest on tak mocno rozbudowany pod względem ćwiczeń lekcji i materiałów do nauki, że każdy (niezależnie od poziomu zaawansowania) znajdzie tam coś dla siebie. Poza tym koszt w porównaniu do tradycyjnych metod nauki lub indywidualnych korepetycji jest dużo niższy. Miesięczny dostęp do platformy bez ograniczeń kosztuje zaledwie tyle co 1,5 godziny indywidualnych korepetycji z nauczycielem angielskiego.

Według mnie kurs eTutor.pl jest obecnie najpopularniejszym i najbardziej zaawansowanym serwisem do nauki angielskiego przez Internet, co może potwierdzić fakt, że korzysta z niego już ponad 607 800 zarejestrowanych użytkowników (stan na początek lutego 2018r).

Moją szczegółową opinię o eTutor oraz jego wady i zalety znajdziesz również na stronie: ANGIELSKI eTUTOR – Najpopularniejszy Kurs Angielskiego Online.

Poniżej również możesz obejrzeć krótkie nagranie video o tym jak naprawdę wygląda nauka angielskiego online na stronie eTutor.pl

Nauka Angielskiego Online eTutor - opinie

A jaka jest Twoja osobista opinia o eTutor? – Wypróbuj go za darmo.

Sam osobiście bardzo polecam naukę na z tej platformie językowej. Dlatego ze swojej strony zachęcam Cię do osobistego przetestowania Portalu eTutor tym bardziej, że rejestracja konta jest zupełnie darmowa. Dzięki temu nie musisz polegać na zamieszczonych powyżej lub publikowanych na stronach lub forum – opiniach o kursie eTutor. Możesz osobiście wypróbować serwis i wypracować sobie własną opinię, do czego szczerze Cię zachęcam. Rejestracja zajmie Ci zaledwie dwie minuty, a przy okazji otrzymasz możliwość darmowej nauki na tym portalu już teraz.

Darmowe konto zarejestrujesz poprzez formularz na stronie: https://www.etutor.pl/registration i dzięki temu otrzymasz dostęp do jedną pełnej lekcji multimedialnej na każdym poziomie zaawansowania, działu z ćwiczeniami, bardzo zaawansowanego słownika angielskiego DIKI, systemu nauki angielskich słówek wraz z algorytmem regularnych powtórek oraz wielu innych materiałów dostępnych w serwisie.. Pamiętaj rejestracja konta nie zobowiązuje Cię do niczego, w każdej chwili możesz go usunąć.

eTutor opinie – czekam również na wasze spostrzeżenia.

Zapraszam Was również do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami o portalu i kursie eTutor w komentarzach poniżej.

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 21

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

11 Comments on “ANGIELSKI na portalu eTutor – Opinie użytkowników (wady i zalety).”

 1. Sam osobiście bardzo cenię sobie ten serwis i dla mnie najbardziej pomocnym był moduł do nauki nowych słówek wraz z systemem powtórek, który codziennie motywował mnie do utrwalania poznanych słów i zwrotów. Mniej za to korzystałem z lekcji i ćwiczeń z jednym wyjątkiem – fotolekcji.

 2. Potwierdzam, bo sam korzystam z eTutora. Na tle innych kursów, Multikurs, Supermemo i duolingo zdecydowanie najlepszy, a testowałem je wszystkie.

  1. Dzień dobry, wartość 119 zł na jaki to jest czas?. Bo nie widzę takiej oferty na stronie. Jaka byłaby cena?
   Pozdrawiam

 3. Zmam etutorka 🙂 ucze się tam systematycznie i bardzo polecam naukę angielskiego na tej stronie. Mnie najbardziej przekonuje system nauki nowych angielskich słówek z powrótkami, słownik Diki oraz filmy video z których można uczyć się angielskiej gramatyki. Poza tym kurs etutor jest wciąż uaktualniany o nowe materiały, ćwiczenia i lekcje, więc widać, że twórcy dbają o swoich uczniów.

 4. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat tego kursu. Ćwiczenia stymulują jednocześnie kilka zmysłów, dlatego łatwiej zapamiętywać nowy materiał. Lekcje są ciekawe i każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie.

 5. Ja polecam bardzo. To świetna opcja dla osób, które nie potrafią znaleźć czasu na regularne lekcje z lektorem lub stacjonarny kurs językowy. eTutor uczy kompleksowo – gramatyki, czytania, pisania, rozumienia ze słuchu, nawet mówienia. Ma bardzo fajny system powtórek, zawsze robię powtórki w drodze do pracy i naprawdę zapamiętuję te słowa!

 6. Ciekawy wpis, ja powiem szczerze że u mnie nauka w domu to strzał w dziesiątkę. Dużo pomogła mi nauka języka angielskiego Metodą Dziecka, otworzyłam się dzięki temu językowo i przełamałam swój lęk i strach przed rozmową. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *