»

Start portalu AngielskiOnline.edu.pl

Nauka angielskiego

www.angielskionline.edu.pl


Dlaczego powstał portal Angielski Online?

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego staje się umiejętnością wręcz niezbędną i to nie tylko w pracy, ale również podczas wakacji, wycieczek, czy choćby podczas codziennego przeglądania Internetu. Wiele osób niestety nie ma czasu na tradycyjną formę nauki i częste dojazdy na lekcje do szkół językowych. Obecnie jednak z pomocą wszystkim tym, którzy nie mają czasu, a chcą lub wręcz potrzebują nauczyć się języka angielskiego przychodzą serwisy i portale, które oferują ciekawe i skuteczne sposoby nauki angielskiego przez Internet.

Angielski Online – ucz się angielskiego przez Internet.

Dlatego właśnie z myślą o wszystkich tych osobach, które chcą uczyć się angielskiego w domu (przez Internet) stworzyłem ten portal, aby w jednym miejscu zebrać wszystkie niezbędne informacje na temat najlepszych serwisów i najskuteczniejszych metod nauki angielskiego Online. W Internecie znajdziesz obecnie bardzo dużo stron, które uczą angielskiego, jednak bardzo często są to strony bardzo słabe merytorycznie, które niewiele wniosą do Twojej nauki. Dlatego w serwisie angielskionline.edu.pl będę opisywał tylko te metody i serwisy, z których naprawdę warto korzystać, gdyż nauka przy ich pomocy daje gwarancję, iż czas na nich spędzony będzie wykorzystany w optymalny sposób przynosząc widoczne efekty.

O czym dowiesz się przeglądając stronę angielskionline.edu.pl?

Na stronie portalu angielski online będę umieszczał wszystkie niezbędne informacje oraz skuteczne metody nauki języka angielskiego Online (przez Internet). Znajdziesz tutaj artykuły o najlepszych szkołach i portalach do nauki angielskiego przez Internet. Systematycznie będę nagrywał dla Ciebie również video poradniki w których będę omawiał ciekawe i przydatne funkcjonalności tych serwisów jak również będę pokazywał jak korzystać z tych portali, aby Twoja nauka była jeszcze bardziej skuteczna i efektywna. Pokażę Ci również sposoby nauki języka angielskiego na co dzień, nawet wtedy kiedy nie masz dostępu do Internetu lub wykonujesz swoje codzienne obowiązki, bo aby szybko nauczyć się języka musisz mieć z nim kontakt jak najczęściej. Znajdziesz tutaj również wiele darmowych materiałów i kursów w plikach PDF, Video i Mp3.

Na zakończenie napisz mi w komentarzu co myślisz o idei tej strony oraz czekam również na Twoje sugestie co do przyszłych tematów, które poruszę na łamach portalu angielskionline.edu.pl, który oficjalnie uznaje za otwarty :)

Start portalu AngielskiOnline.edu.pl
Oceń ten wpis Aktualna ocena: 4.8 (96%) - 5 głosów.

Skomentuj ten wpis poprzez Facebooka

Komentarzy

4 Komentarze

Skip to comment form

 1. Grzegorz (Angielski Online)

  Czekam na Wasze komentarze co do idei samego serwisu. Piszcie również o czym chcielibyście przeczytać w przyszłości na mojej stronie… Pozdrawiam Grzegorz

 2. Paweł

  Jak dla mnie to najlepsza strona, którą znalazłem do nauki j. angielskiego. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto chce się szybko i dobrze nauczyć angielskiego.

 3. Hair

  Jak dla mnie to najlepsza strona, którą znalazłem do nauki j. angielskiego. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto chce się szybko i dobrze nauczyć angielskiego..

 4. Pomoc drogowa Wrocław

  Dla mnie ten serwis to strzał w dziesiątkę! Idealna strona do nauki j. angielskiego. Już dodałem ją do moich ulubionych stron :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj metodę i kurs dzięki któremu nauczysz sie angielskiego 2x szybciej niż w szkole.Kliknij, zobacz video i wypróbuj za darmo