AngielskiOnlineTV – oficjalny kanał na YouTube otwarty!

Angielski przez Internet (Online)

AngielskiOnlineTV – zobacz oficjalny kanał Angielski Online na YouTube!

Dzisiaj będzie bardzo krótko, ponieważ chciałbym Cię poinformować o otwarciu oficjalnego kanału mojej strony na YouTube pod nazwą AngielskiOnlineTV. W tym wpisie znajdziesz krótkie video w którym opowiadam o tym jakie materiały znajdziesz na kanale oraz dlaczego warto będzie na niego wracać systematycznie.


AngielskiOnlineTV – co takiego znajdziesz na kanale?

Kanał AngielskiOnlineTV będzie bardzo mocno związany właśnie z tematyką strony na której obecnie się znajdujesz.  Postaram się zamieszczać na nim wszystkie wartościowe materiały czyli min. poradniki, opisy metod nauki, video prezentacje oraz kursy i lekcje do nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu.

Zobacz krótkie video o tym co takiego znajdziesz na oficjalnym kanale strony Angielski Online.

Dlatego jeśli uczysz się języka angielskiego to polecam Ci: Subskrypcję kanału AngielskiOnlineTV dzięki temu na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o nowo zamieszczonych materiałach video oraz lekcjach do nauki angielskiego w plikach Mp3, które pojawią się na kanale.

W komentarzach napiszcie mi jakie materiały video będą dla Was najbardziej pomocne i jakie lekcje powinienem zamieszczać na Kanale AngielskiOnlineTV w przyszłości.


 

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 2

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *