NAUKOWE SPOSOBY na Szybką Naukę Angielskiego (poznaj Kody Umysłu)

Naukowe metody szybkiej nauki i lepszego zapamiętywania

Poznaj Kody Umysłu – czyli naukowe techniki na Szybką Naukę Języka Angielskiego i nie tylko.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy istnieją naukowo udowodnione sposoby na to aby szybciej się uczyć, więcej i efektywniej zapamiętywać oraz szerzej wykorzystać potencjał drzemiący w Twoim mózgu do jeszcze szybszej i skuteczniejszej nauki języka angielskiego i nie tylko?

W tym artykule przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego – prezentację video z której dowiesz się o naukowych technikach, które już za chwilę możesz wykorzystać do szybszej i efektywniejszej nauki języka angielskiego.

Jak szybko uczyć się angielskiego i lepiej zapamiętywać nowe słówka?

Czy zdarza Ci się, że podczas nauki języka angielskiego nie potrafisz się skupić na przerabianym materiale, uczone słówka nie chcą wchodzić go głowy, a Ty jesteś rozkojarzony przez co tracisz tylko czas zamiast uczyć się efektywnie?

Jeśli tak to poniżej przedstawiam Ci prezentację przygotowaną przez Damiana Radmera w której dowiesz się o potwierdzonych badaniami naukowymi technikach, które już a chwilę będziesz mógł wykorzystywać po to aby uczyć się angielskiego szybciej i efektywniej niż dotychczas.

KODY UMYSŁU – KLIKNIJ TUTAJ

aby otrzymać dostęp do materiałów wspomnianych w tym video.


Kody Umysłu – dlaczego warto je poznać?

Kody umysłu to zbiór 12 animowanych prezentacji wideo, w których Damian Radmer zawarł naukowo udowodnione skuteczne metody z których krok po kroku nauczysz się jak na wiele sposobów błyskawicznie i bez żadnych dodatkowych ćwiczeń spotęgować swoją koncentrację i zdolności umysłowe, aby szybciej się uczyć (np języka angielskiego) lepiej zapamiętywać (uczone słówka) i jeszcze lepiej wykorzystywać potencjał Twojego mózgu do codziennej pracy lub nauki.

Co znajdziesz w poszczególnych prezentacjach (Kodach Umysłu)?

Poniżej opiszę tylko kilka spośród 12 kodów umysłu Damiana Radmera:

 • Kod Umysłu nr 1.Jak w 10 sekund podwoić swoją koncentrację za pomocą techniki pomarańczy.

Metoda o której dowiesz się z tej prezentacji pozwala w zaledwie 10 sekund przejść automatycznie w stan bardzo silnej koncentracji. Dzięki tej technice od dzisiaj w ciągu zaledwie kilku sekund będziesz potrafił skupić całą swoją uwagę na tym nad czym obecnie pracujesz.


 • Kod umysłu nr 2. Jak w niecałe 10 sekund na pewien czas zwiększyć swoje zdolności poznawcze.

W tej prezentacji poznasz trik, który zwiększył o 34% wyniki testów na pamięć, koncentrację i spostrzegawczość uczestników, którzy go zastosowali. Od dzisiaj możesz wykorzystywać ten sposób już zawsze przed jakąkolwiek nauką, egzaminami, czy pracą i to nawet wielokrotnie w ciągu dnia, aby także szybko zwiększyć swoje możliwości intelektualne.


 • Kod umysłu nr 3. Jak jednym ruchem pewnej części ciała zwiększyć dostęp do pamięci, dzięki czemu dużo łatwiej przypomnisz sobie dowolne informacje.

Ta technika sprawdza się również bardzo dobrze podczas różnego rodzaju wywiadach, rozmowach kwalifikacyjnych, testach i egzaminach ustnych. Jak wynika z badań osoby, które użyły tej metody uzyskiwali o prawie 50% lepsze wyniki odpowiadając ustnie na serię pytań.


 • Kod umysłu nr 4.Jak za pomocą techniki 3 oddechów możesz otworzyć „drzwi do pamięci”.

Technika ta sprawi, ze Twój mózg będzie łatwiej zapamiętywał i jednocześnie łatwiej przypominał sobie informacje. Przyda się ona szczególnie podczas nauki nowych słówek oraz systematycznego ich powtarzania. Ta metoda ma udowodnioną skuteczność i działa w obie strony.


 • Kod umysłu nr 6.Wielokrorotnie skuteczna metoda na zapamiętywanie nowych informacji.

Statystyki pokazują, że większość osób uczy się nowych słówek języka angielskiego poprzez wielokrotne ich czytanie. Metoda ta jest najpopularniejsza, ale mało efektywna. Dlatego w tym kodzie umysłu poznasz dużo skuteczniejszą strategię, która sprawi, że szybciej i na dłużej zapamiętasz co tylko będziesz chciał (czyli np: nowo nauczone słówka języka angielskiego).


 • Kod Umysłu nr 8.Intrygująca rozgrzewka umysłowa przed nauką.

Dlaczego ta metoda jest tak intrygująca? – Jedno z badań jednoznacznie wskazało, za jej pomocą możesz zwiększyć wyraźnie swoje zdolności intelektualne w zaledwie 30 sekund. Wszystko co będziesz musiał zrobić w tym czasie to tylko poruszać pewnymi partiami mięśni. Spośród skutecznych rozgrzewek umysłowych jest ona prawdopodobnie  jedną z najprostszych i najszybszych jaką udało się odkryć.


 • Kod umysłu nr 9. – Dowiesz się jak dokładnie wykorzystać ZAPACH do tego aby jeszcze podnieść swoją koncentrację i zdolności umysłowe.

Czy wiesz, że na podstawie badań udowodniono, że stosując odpowiedni aromat możesz w banalnie prosty sposób zwiększyć swoje zdolności umysłowe i wydatnie przyśpieszyć naukę języka angielskiego. Ta metoda okazuje się tak skuteczna, że stosują ją już w biurach niektóre firmy bo eksperymenty pokazały, że przy odpowiednim aromacie nie tylko rośnie koncentracja, ale i zwiększa się dokładność i prędkość pracy oraz popełnia się mniej błędów. W tej prezentacji wyniki badań o których wspomniałem oraz dowiesz się jaki to aromat oraz jak go stosować w praktyce.

Pełna lista kodów umysłu…

Jak widzisz powyżej opisałem tylko 7 spośród 12 kodów umysłu. Poniżej pełna lista kodów umysłu.

1). Jak w 10 sekund podwoić swoją koncentrację,Prezentacja kodów umysłu
2). Jak w 10 sekund zwiększyć zdolności umysłowe,
3). Zwiększ dostęp do pamięci jednym ruchem,
4). Technika trzech oddechów,
5). Ucz się tak jak lubi Twój mózg,
6). Najważniejsza umiejętność w nauce,
7). Najprzyjemniejszy sposób na poprawę pamięci,
8). Niezwykła rozgrzewka umysłowa,
9). Zapomniany dopalacz umysłowy,
10). Przyprawa podkręcająca mózg,
11). Inny rodzaj pamięci,
12). Ucz się podczas snu,

Mapa myśli – Kodów umysłu

Bonusy:

1). Ćwiczenie rozwijające mózg,
2). Nowa strategia nauki,

Odbierz dla siebie dostęp do kodów umysłu aby szybciej uczyć się języka angielskiego i nie tylko.

Kliknij aby pobrać Kody Umysłu.
Kliknij aby pobrać Kody Umysłu.

Mam nadzieję, że obejrzałeś powyższą prezentację (jeśli nie to zachęcam Cię do tego) i zdajesz sobie sprawę z tego, jak wartościowe dla Ciebie może być poznanie tych naukowo potwierdzonych technik aby wspomóc Twoją naukę języka angielskiego i nie tylko. Dlatego podejmij decyzję teraz odbierz dostęp do kodów umysłu na tej stronie i wypróbuj zawarte w Kodach Umysłu wyniki badań z neurobiologii i licznych eksperymentów do tego aby wykorzystać drzemiący w Twoim mózgu potencjał i osiągać laserową koncentrację, popełniać mniej błędów, zwiększyć swoją osobistą produktywność, szybciej się uczyć oraz lepiej i dłużej pamiętać. Pamiętaj o tym, że masz 100% gwarancji satysfakcji.

Interesuje Cię szybka nauka to zobacz również wpis na stronie: ANGIELSKI 1000 słów – Szybka Nauka Słówek języka angielskiego

Pierwsza z metod – zupełnie za Darmo (zobacz)

Dla każdego, kto jest zainteresowany kodami umysłu udostępniam zupełnie za darmo pierwszy z nich.

Poniżej pierwsza prezentacja spośród 12 dostępnych po pobraniu kodów umysłu na stronie: Kody Umysłu

 • Kod Umysłu nr 1.Jak w 10 sekund podwoić swoją koncentrację za pomocą techniki pomarańczy. (zobacz poniżej).

Jeśli obejrzałeś/aś powyższe video to napisz mi w komentarzu co myślisz o tej metodzie.

NAUKOWE SPOSOBY na Szybką Naukę Angielskiego (poznaj Kody Umysłu)
Oceń ten wpis. Aktualna ocena: 4.9 (98.89%) - 18 głosów.
Podziel się tym wpisem na:
Follow by Email42
Facebook0
Facebook
YouTube5k
YouTube
Google+17
Google+
http://angielskionline.edu.pl/szybka-nauka-angielskiego-kody-umyslu/
Pinterest16
Pinterest

Skomentuj ten wpis poprzez Facebooka

Komentarzy

3 Comments on “NAUKOWE SPOSOBY na Szybką Naukę Angielskiego (poznaj Kody Umysłu)”

 1. Potwierdzam osobiście. Metody, które poznałem w prezentacjach Damiana są nadzwyczajnie skuteczne. Jak dla mnie wręcz przełomowe, chociaż jak popatrzymy z drugiej strony to wręcz oczywiste. Jak dla mnie zdecydowanie warto je poznać, aby uczyć się jeszcze skuteczniej i przede wszystkim lepiej i szybciej zapamiętywać.

  1. Osobiście sam wykorzystuję kilka technik Damiana zawartych w kodach umysłu i z uwagi na to, że bardzo mi się przydały w wielu sytuacjach postanowiłem udostępnić je na swojej stronie. Myślę, że każdy znajdzie tam przynajmniej jedną technikę, dla której warto będzie zainwestować pieniądze na pobranie ich wszystkich.
   Jeśli jeszcze ktoś nie wie jak wyglądają takie prezentacje to odsyłam na oficjalny kanał Damiana na YouTube: Rozwojowiec.

 2. Wow ta metoda z pomarańczą naprawdę działa. Dziwnie się poczułem kiedy otwarłem oczy i wciąż ją sobie wyobrażałem z tyłu głowy, ale mam po tym ogromną chęć do pracy i łatwiej jest mi się teraz skupić na nauce na jutrzejszy sprawdzian z angielskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *