ANGIELSKI w DOMU z kursem eTutor – własne tempo, szybkie efekty.

Samodzielna nauka angielskiego z eTutor –  Jak wykorzystać potencjał najpopularniejszego kursu angielskiego w Polsce, aby błyskawicznie opanować angielski bez wychodzenia z domu?

Samodzielna nauka języka angielskiego może być fascynującą i satysfakcjonującą przygodą, szczególnie jeśli wybierzesz odpowiednią platformę edukacyjną. Jedną z wartościowych opcji jest platforma eTutor, która oferuje skuteczne narzędzia i zasoby do samodzielnej nauki w zaciszu własnego z domu.

W tym artykule dowiesz się: jak efektywnie wykorzystać kursy eTutor do skutecznej i efektywnej nauki angielskiego i zdobycia pewności w posługiwaniu się tym językiem.

1. Co to jest eTutor?

eTutor to innowacyjna platforma e-learningowa do samodzielnej nauki języków obcych, która umożliwia dostęp do materiałów edukacyjnych na komputerze lub poprzez wygodną aplikację na telefon. Z eTutorem możesz uczyć się języka angielskiego oraz innych języków obcych, takich jak niemiecki, hiszpański, włoski i francuski.

 

Jeśli uczysz się dwóch języków, np angielskiego i hiszpańskiego to bardzo wygodne jest korzystać z jednego serwisu gdzie aby przełączyć się pomiędzy językami wystarczy jedno kliknięcie. W obu przypadkach sposób nauki i multimedialne lekcje wyglądają podobnie, dlatego po wypracowaniu odpowiedniego schematu nauki, uczenie się obu języków jest proste i intuicyjne.


2. Multimedialne 15 minutowe lekcje.

Kursy językowe na platformie eTutora są zorganizowane w sposób przemyślany, pozwalając na systematyczną naukę i postępy. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy bardziej zaawansowanym uczącym się, platforma eTutor dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Każdy kurs jest podzielony na tematy, a te z kolei na krótkie, 15-minutowe lekcje online. To idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, ponieważ lekcje można łatwo wkomponować w codzienne obowiązki. Dlatego Nauka języka angielskiego z kursem eTutor to nie tylko zdobycie nowych umiejętności, ale również przyjemność z nauki.


3. Inteligentny system powtórek

Jednym z kluczowych elementów efektywnej nauki języka jest regularne powtarzanie materiału. eTutor doskonale to rozumie i oferuje inteligentny system powtórek, wyjątkowo skuteczny przy opanowaniu najważniejszych angielskich słówek.

Algorytm skonstruowany jest w ten sposób, że koncentruje się najbardziej na trudnych dla Ciebie słowach. Możesz dodawać słówka, zwroty czy całe zdania z multimedialnych lekcji lub słownika Diki, a system będzie regularnie przypominał o ich powtórce (w specjalnym module), pomagając w lepszym zapamiętaniu.


4). Nagrania tekstów, słówek i zwrotów sposobem na rozumienie ze słuchu.

Z eTutorem możesz skutecznie uczyć się rozumienia ze słuchu dzięki licznym nagraniom angielskich tekstów słówek i zwrotów, które znajdują się w multimedialnych lekcjach. Z takich tekstów również możesz wybierać pojedyncze słówka i dodawać je do systemu powtórek lub rozwijać słownictwo o kolejne zdania znalezione w słowniku Diki.


5). Ćwiczenie wymowy – tu również pomoże Ci eTutor.

W kurs angielskiego etutor wbudowany jest również inteligentny moduł do ćwiczenia angielskiej wymowy. Jak on działa? – widzisz przykładowe zdanie po angielsku, lektor czyta go, a Twoim zadaniem jest jego powtórzenie po włączeniu nagrywania. Następnie system sprawdza Twoją wymowę i weryfikuje, czy zdanie lub zwrot został wypowiedziany poprawnie. Jeśli nie wskaże Ci słowa nad którymi warto bardziej popracować. System zastępuje fizycznego lektora lub nauczyciela dlatego możesz uczyć się angielskiego w domu podobnie jak na realnych korepetycjach z angielskiego.


6). Angielska gramatyka – wszystkie zagadnienia w jednym miejscu.

Osobny moduł gramatyczny w eTutor to najprawdopodobniej największa baza zagadnień gramatycznych dostępna w kursach angielskiego online. Zawiera ona setki notatek gramatycznych i ćwiczeń z lekcji, pogrupowanych według kategorii i podzielonych na poziom zaawansowania. Lista będzie przydatna, jeżeli chcesz popracować nad konkretnym zagadnieniem poza normalnym tokiem kursu.


7). Najlepszy Słownik angielskiego online Diki w pakiecie.

Współpraca eTutora z słownikiem online Diki stanowi ogromny atut tej platformy. Słownik ten jest wbudowany w aplikację eTutor, co oznacza, że nie musisz opuszczać platformy, by sprawdzić znaczenie angielskiego słowa.

Działa to również w druga stronę, klikając na polskie słowo możesz od razu zobaczyć jego angielski odpowiednik w słowniku Diki. Możesz także dodawać słowa ze słownika do swoich powtórek, co pozwoli jeszcze skuteczniej rozwijać angielskie słownictwo.


8). Nauka Angielskiego z eTutorem: Wygodnie, skutecznie i zabawnie.

Platforma eTutor nie tylko skupia się na tradycyjnym podejściu do nauki. W puli narzędzi znajduje się wiele gier językowych, które pozwalają na naukę angielskiego przez zabawę. Krzyżówki, memory, quizy i inne gry to doskonały sposób na utrwalanie słownictwa i doskonalenie umiejętności językowych przy komputerze. Możesz z nich korzystać zaraz po zalogowaniu się do kursu.


9). Darmowy test poziomujący – sprawdź swój angielski.

Na stronie kursów eTutor możesz również zupełnie za darmo sprawdzić swój poziom języka angielskiego lub pozostałych dostępnych języków obcych. Jeśli masz 15 min to koniecznie zaloguj się na stronie: logowanie do eTutor lub załóż darmowe konto i wykonaj test poziomujący. Dowiesz się na jakim poziomie w skali rady europy obecnie znajduje się Twój poziom języka angielskiego.


10). Motywacja i cele nauki.

Aby efektywnie samodzielnie uczyć się w domu, warto ustawić sobie cele nauki. eTutor pozwala na ustalenie własnego celu, określając, ile czasu w tygodniu chcesz poświęcić na naukę i ile lekcji planujesz wykonać. Dodatkowo, platforma nagradza cię wirtualnymi monetami za ukończone lekcje i powtórki, które możesz wymieniać na dodatkowe kursy tematyczne lub otrzymanie certyfikatu językowego po zdaniu egzaminu online na stronie eTutor.


Odbierz darmowy dostęp do kursów eTutor.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy eTutor jest dla Ciebie odpowiedni, to musisz wiedzieć, że masz możliwość wypróbowania platformy zupełnie bezpłatnie dzięki darmowemu 3-dniowemu dostępowi.

To doskonała okazja, aby osobiście przekonać się, jak efektywnie możżesz uczyć się języków obcych z pomocą eTutora.

>> Klikając tutaj otrzymasz darmowy 3 dniowy okres próbny << skorzystaj i przekonaj się osobiście.


Wybierz eTutor przetestuj przez 3 dni za darmo i rozpocznij przygodę z nauką angielskiego online!

eTutor to platforma, która umożliwia efektywną samodzielną naukę języka angielskiego. Jeśli masz ochotę na rozwijanie swoich umiejętności językowych w komfortowym otoczeniu swojego domu, eTutor jest idealnym narzędziem dla Ciebie.

Jeśli jesteś gotowy do rozpoczęcia swojej nauki z tym kursem to, odwiedź stronę główną platformy, zapoznaj się z dostępnymi kursami i skorzystaj z formularza rejestracyjnego, aby dołączyć do grona prawie 2 milionów użytkowników i przez 3 dni zupełnie bezpłatnie przetestować naukę na tym portalu.

Jeśli Ci się spodoba, a jestem pewien, ze tak będzie to możesz wykupić dostęp na dowolny wybrany przez Ciebie okres czasu i skutecznie uczyć się angielskiego w domu lub zawsze tam gdzie chcesz i masz na to ochotę.

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 6

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *