DARMOWE LEKCJE ANGIELSKIEGO – Angielskie Konwersacje MP3 (Video)

AngielskiOnlineTV - oficjalny kanał na YouTube

Angielski – Konwersacje dla początkujących MP3. Darmowe video lekcje angielskiego na kanale (AngielskiOnlineTV)

W tym artykule znajdziesz dwie lekcje języka angielskiego do nauki angielskich konwersacji dla osób początkujących (Video Mp3).

Wejdź i ucz się angielskiego Online bez wychodzenia z domu na kanale AngielskiOnlineTV.


Darmowe Lekcje Angielskiego – Konwersacje dla Początkujących.

W dzisiejszym wpisie znajdziesz pełne dwie lekcje języka angielskiego pochodzące z kursu Mp3: Angielski konwersacje dla Początkujących Mp3 wyd. DIM. które zamieściłem na kanale AngielskiOnlineTV. Lekcje te przygotowałem w formie video – mp3.

Zamieszczone poniżej lekcje mp3 przeznaczone są dla osób początkujących, które chcą doskonalić umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Kształcą one rozumienie ze słuchu oraz poprawną wymową jak również uczą niezbędnego słownictwa i podstawowych zwrotów.

Jak uczyć się z zamieszczonym poniżej kursem video mp3?

Z kursem można się uczyć na wiele sposobów. Przede wszystkim należy uważnie słuchać dialogów, słówek i zdań oraz powtarzać poszczególne zwroty za angielskimi lektorami, zwracając uwagę na poprawną wymowę oraz intonację. Trudniejsze słówka i zwroty należy powtarzać częściej, aż do ich całkowitego utrwalenia. Dialogi nagrane zostały w dwóch wersjach: oryginalnej oraz wolniejszej, z tłumaczeniem, która ułatwia powtarzanie za lektorami. Warto porównywać nagrania z ich transkrypcją w książce (bieżąco wyświetlana podczas nagrania na ekranie) i przy okazji zwrócić też uwagę na angielską pisownię

Poniżej znajdziesz darmowe lekcje o których wspomniałem dlatego nie przedłużając uruchom poniższe video i ucz się angielskiego online ze słuchu (bez wychodzenia z domu).

Pełna wersja powyższego kursu zawiera w sumie: 10 lekcji na które składają się: 2h:33 min nagrań Mp3 oraz 29 stron w podręczniku PDF. Wszystkie lekcje tego kursu możesz pobrać dla siebie ze strony: Angielski Konwersacje dla Początkujących (Pobierz)


Zobacz więcej lekcji angielskiego – Video Mp3.

Jeśli chcesz posłuchać więcej podobnych lekcji angielskiego (video i mp3) wejdź na stronę kanału: AngielskiOnlineTV na YouTube. Tam znajdziesz inne lekcje angielskiego mp3 oraz poradniki nt. skutecznej i szybkiej nauki angielskiego przez Internet.

Polecam również: Subskrypcję kanału AngielskiOnlineTV dzięki temu na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o nowo zamieszczonych materiałach video oraz lekcjach do nauki angielskiego w plikach Mp3, które pojawią się na kanale.

W komentarzu napisz mi, czy taka forma nauki jest dla Ciebie pomocna i jakie materiały chcesz abym zamieszczał na kanale w przyszłości, tak aby były dla Ciebie najbardziej pomocne.


Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 4

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

2 Comments on “DARMOWE LEKCJE ANGIELSKIEGO – Angielskie Konwersacje MP3 (Video)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *