HISZPAŃSKI eTutor – jak szybko nauczyć się hiszpańskiego online?

Kurs Hiszpańskiego eTutor

Już jest wyczekiwany przez wiele osób KURS HISZPAŃSKIEGO ONLINE na platformie eTutor.pl. Jeśli zatem chcesz szybko nauczyć się języka hiszpańskiego w domu to koniecznie wypróbuj jeden z najlepszych kursów do nauki tego języka przez Internet.

W poprzednich artykułach przestawiałem już kurs angielskiego etutor oraz opinie użytkowników korzystających z tego serwisu do nauki języków obcych. eTutora uważam za jeden z najlepszych serwisów do samodzielnej nauki języków obcych. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany szybka nauką podstaw języka hiszpańskiego w domu przez internet to koniecznie musisz wypróbować jego możliwości. Dowiesz się ponadto jak eTutor pomoże Ci w nauce hiszpańskiego oraz w jaki spośób z niego korzystać aby szybko zobaczyć pierwsze efekty swojej nauki…Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego z kursem eTutor?

Serwis etutor dostępny jest na polskim rynku od wielu lat. Jeśli jeszcze nie miałeś/aś z nim styczności to poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji, które myślę, że przekonają Cię do skorzystania z jego możliwości:

 • na platformie eTutor możesz uczyć się: języka angielskiego, niemieckiego i od niedawna również języka hiszpańskiego. Dodatkowo oprócz kursów ogólnych dostępne są również trzy tematyczne kursy angielskiego (biznesowy, kurs maturalny i travel english).
 • z kursów na platformie etutor korzysta obecnie: ponad 1 435 000 unikalnych użytkowników.
 • do 2022 roku przez użytkowników zostało wykonanych ponad 1 765 000 000 powtórek w systemie do nauki słówek.
 • użytkownicy wykonali już ponad 400 000 000 ćwiczeń na stronie portalu.

Statystyki eTutor 03.2022

Znajdziesz tam również:

 • 900 multimedialnych lekcji języka angielskiego na poziomach od A1 co C2,
 • ponad 700 lekcji z języka niemieckiego oraz
 • ponad 350 lekcji online do nauki języka hiszpańskiego na poziomie początkującym (od A1-A2,) a obecnie w opracowaniu B1 i B2.
 • do tego setki dialogów nagranych przez Native speakerów.

Każdy z kursów (angielski, niemiecki i hiszpański) posiada również znakomity multimedialny słownik Diki.

 • największy słownik języka angielskiego online DIKI – zawierający ponad 400 000 angielskich słów w bazie oraz ponad 2 000 000 przykładowych zdań z zastosowaniem danych angielskich słówek.
 • Jego „młodszy brat” słownik hiszpańskiego DIKI zawiera obecnie ponad 5000 haseł i wciąż jest rozwijany o kolejne najważniejsze hiszpańskie słówka i zwroty.

Słownik Hiszpańskiego Online - DIKI


 

Hiszpański eTutor – jak uczyć się online z wykorzystaniem tego kursu?

Kurs języka hiszpańskiego eTutor oprócz systemu nauki najważniejszych hiszpańskich słówek pozwala przy pomocy prawie 350 multimedialnych lekcji ćwiczenie i rozwijanie  wszystkich pozostałych kompetencji językowych, w tym czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie i mówienie po hiszpańsku.

Poniżej krótko omówię najważniejsze funkcjonalności internetowego kursu angielskiego  eTutor.

Multimedialne lekcje hiszpańskiego online eTutor.

Podstawowymi jednostkami wykorzystywanymi w nauce języków obcych w kursie na stronie etutor.pl są multimedialne lekcje, które są niezwykle efektywnym sposobem na opanowywanie każdej istotnej umiejętności językowej. Wykonując krótkie 15 minutowe lekcje w kursie eTutor hiszpański uczysz się nie tylko teorii, ale przede wszystkim systematycznie zdobywasz praktyczne umiejętności takie jak:

 • czytanie po hiszpańsku,
 • pisanie w tym języku oraz
 • słuchanie języka hiszpańskiego.

Wyjątkowo pomocne w tym będą występujące w kursie dialogi, czytanki, ćwiczenia gramatyczne, nagrania native speakerów, liczne ćwiczenia pisemne oraz uczące hiszpańskiego przez zabawę gry językowe.

Lekcje hiszpańskiego w tym kursie podzielone są na konkretne tematy zgodnie z osiąganymi postępami w nauce oraz poziomem zaawansowania. Dodatkowo po zakończeniu każdej z lekcji możesz wykonać specjalny test podsumowujący utrwalający zdobytą wiedzę.

Lista hiszpańskich lekcji na stronie eTutor dla początkujących

Każdą z przygotowanych lekcji hiszpańskiego bez problemu przerobisz w 15 minut. Wszystko po zachęca do regularnego sięgania po kurs hiszpańskiego etutor w każdej wolnej chwili.

Z doświadczenia mogę zapewnić iż już tylko samo wykonywanie multimedialnych lekcji w tym serwisie pozwoli Ci systematycznie zdobywać niezbędną wiedzę i wszystkie najważniejsze umiejętności językowe.

Aby skutecznie uczyć się hiszpańskiego wystarczy po prostu:

 

 • zalogować się na swoje konto na stronie eTutor,
 • wybrać kurs hiszpańskiego,
 • z zakładki lekcje wybrać poziom zaawansowania i konkretny interesujący Cię temat lekcji z kursu a następnie,
 • wykonywać kolejne zadania zgodnie z instrukcją.
 • w trakcie lekcji możesz dodawać do powtórek z użyciem słownika DIKI interesujące Cię hiszpańskie słówka i zwroty, których chcesz się uczyć i powtarzać (o czym szerzej pisze w kolejnym akapicie).

Nauka hiszpańskich słówek z powtórkami na stronie eTutor.

Nie musze przekonywać nikogo, że podstawą nauki języka hiszpańskiego obcego jest poznanie i opanowanie hiszpańskich słówek. W kursie eTutor moduł nauki słówek zawiera obecnie tematyczne  podzielone:

 • 172 listy hiszpańskich słówek na poziomie A1
 • 125 list hiszpańskich słów na poziomie A2.

Dzięki nim nauczysz się podstawowych i najczęściej używanych hiszpańskich słówek w wyjątkowo skuteczny sposób. Moduł do nauki słówek wraz z cyklicznymi powtórkami indywidualnie zaplanuje naukę w zależności od znajomości poszczególnych słów. Ucząc się w ten sposób poznajesz i ćwiczysz tylko słówka których jeszcze nie znasz.

Nauka hiszpańskich słówek z cyklicznymi powtórkami w kursie eTutor.

Aby dodawać słówka lub zwroty do systemu powtórek eTutor kliknij w dowolne słówko w kursie (otworzy się w słowniku diki) a następnie kliknij w (+) dodasz konkretne słowo wraz z tłumaczeniem lub całe zdanie do powtórek, gdzie możesz uczyć się ich w zakładce „słówka”.

Ćwiczenia oraz hiszpańskie gry językowe.

W kursie eTutor hiszpański znajdziesz 6 różnych multimedialnych ćwiczeń oraz gier językowych. Dzięki nim w przyjemny sposób utrwalisz cały zdobyty wcześniej materiał językowy. W grach nie tylko wykorzystujesz słowa, które znasz, ale poznajesz również nowe i utrwalasz ich pisownię, znaczenie oraz wymowę.

Do dyspozycji masz następujące ćwiczenia i gry językowe:

 • Pamięć (dopasowywanie par słówko – obrazek).
 • Obrazki – nauka ze słuchu (ćwiczenie rozumienia hiszpańskiego ze słuchu).
 • Krzyżówki.
 • Wisielec.
 • Obrazki – dobieranie podpisów (utrwalanie rozumienia i pisania po hiszpańsku).
 • Obrazki – wpisywanie hiszpańskich  słów (ćwiczenie pisania).

Wypróbuj za darmo kurs hiszpańskiego eTutor.

Na temat tego kursu mógłbym pisać długo. Jeśli jednak jesteś zainteresowany/a nauką z jego pomocą to nic nie zastąpi Ci osobistego wypróbowania i przetestowania możliwości kursu hiszpańskiego etutor. Wystarczy zarejestrować darmowe konto i zalogować się do swojego osobistego panelu. Następnie wybierz z listy w menu kurs hiszpańskiego i rozpocznij pierwszą darmową lekcje hiszpańskiego z menu lekcje i do dzieła.

Dzięki temu w szybki sposób osobiście przekonasz się jak bardzo ten kurs pomoże Ci w sprawnym poznawaniu i opanowywaniu kolejnych hiszpańskich słówek oraz zdobywaniu umiejętności rozumienia, mówienia i pisania po hiszpańsku.

Zarejestruj konto na stronie eTutor.pl

Po zarejestrowaniu darmowego konta od razu otrzymasz:

 • dostęp do pierwszych sześciu lekcji hiszpańskiego dla początkujących na poziomie A1 oraz kolejnych czterech na poziomie zaawansowania A2.
 • możliwość korzystania ze wszystkich multimedialnych ćwiczeń (Pamięć – dopasowywanie par, Obrazki – nauka ze słuchu, Obrazki – dobieranie podpisów, Obrazki – wpisywanie słów Krzyżówka, Wisielec),
 • nieograniczoną możliwość korzystania z zintegrowanego multimedialnego słownika hiszpańskiego online – DIKI.
 • możliwość skutecznej nauki hiszpańskich słówek z powtórkami (w darmowej wersji możesz dodać maksymalnie 500 hiszpańskich słówek i zwrotów).

Na początek to w zupełności wystarczy, aby przekonać się czy nauka z pomocą kursu eTutor Hiszpański to coś dla Ciebie. Jeśli nauka w ten sposób online bez wychodzenia z domu przypadnie Ci gustu to możesz wykupić pełny (nieograniczony) dostęp do serwisu, aby móc uczyć się bez żadnych ograniczeń korzystając ze wszystkich udostępnianych materiałów, lekcji i ćwiczeń.

Jaki jest koszt nauki hiszpańskiego na stronie eTutor jeśli zdecydujesz się na zakupienie pełnej wersji?

 • abonament 3 miesięczny – 99zł. (33 zł miesięcznie).
 • roczny pełny dostęp (12 miesięczny) – 219zł (18,25 zł miesięcznie).
 • abonament na 24 miesiące – 369zł (15,38zł miesięcznie).

Obrazowo mówiąc przy zakupie najczęściej wybieranego rocznego dostępu do kursu etutor hiszpański – koszt miesiąca nauki wynosi niecałe 20 zł, czyli pełny miesięczny, nieograniczony dostęp kosztuje równowartość 1/3 lekcji z indywidualnym korepetytorem lub nauczycielem albo pół godziny zajęć w tradycyjnej szkole językowej. Warto wspomnieć tutaj również o tym, że ucząc się hiszpańskiego samodzielnie w domu nie ponosisz dodatkowych kosztów związnych np. z dojazdem lub zakupem książek, ćwiczeń i innych materiałów.

Hispański eTutor – opinie użytkowników i ekspertów.

Wiele osób na forach pyta o skuteczność tej metody oraz o opinie o kursie eTutor. Osobiście szczerze polecam ten kurs nie tylko jako uzupełnienie nauki ale również główny kurs do samodzielnej nauki hiszpańskiego zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Poniżej wklejam kilka opinii na temat tej platformy oraz metody.

„Z platformy eTutor korzystam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona! Najbardziej funkcjonalną opcją serwisu jest połączenie systemu powtórek z rewelacyjnym słownikiem Diki oraz ustalanie celów do wykonania na każdy tydzień, co działa na mnie bardzo motywująco. Chętnie korzystam również z zamieszczonych na platformie ćwiczeń i zabaw językowych, dzięki którym nauka jest czystą przyjemnością! Podział lekcji na tematy i poziomy trudności, ćwiczenia na rozumienie ze słuchu czy prowadzone statystyki są kolejnymi świetnymi rozwiązaniami na platformie, które bardzo sobie cenię!” – Dorota.

„Niezwykle cenię sobie platformę eTutor! Najczęściej korzystałam z nauki nowych słówek wraz z systemem powtórek. Codziennie serwis motywuje mnie do powtarzania materiału. Świetny interfejs i masa różnorodnych materiałów do nauki. Korzystałam z wielu różnych kursów, ale eTutor zdecydowanie jest najlepszy. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą się szybko i łatwo nauczyć języka obcego!”. – Karolina.

„Używam eTutora od kilku lat. Jeżeli ktoś ma ochotę do nauki, dostęp do internetu i jest z komputerem „za pan brat” to szczerze polecam tę platformę. Moim zdaniem główną zaletą jest jej wszechstronność i możliwość kreowania własnego tempa i sposobu nauki. Ważna też jest opcja uczenia się w aplikacji mobilnej, na przykład podczas podróży.” – Ryszard.

Więcej opinii na temat samej nauki na stronie eTutor zamieściłem w osobnym wpisie dotyczącym nauki angielskiego, którego znajdziesz tu: Angielski na stronie eTutor – opinie użytkowników lub bezpośrednio w dziale opinie na stronie kursu.

Kurs Hiszpańskiego na stronie eTutor -podsumowanie.

Jak widzisz możliwości nauki w serwisie eTutor oraz zgromadzona wokół niego olbrzymia społeczność (licząca już ponad 1 435 000 użytkowników) sprawia, że jest to zdecydowanie najlepsza Polska platforma do  nauki języków obcych przez Internet.

Serwis ten jest na bieżąco aktualizowany oraz rozbudowywany o nowe ćwiczenia, gry i materiały do nauki. Bardzo mocno rozwijane jest obecnie „najmłodsze dziecko” twórców tej platformy czyli kurs języka hiszpańskiego, którego pokrótce starałem Ci się przedstawić w powyższym artykule.

Wypróbuj go osobiście logując się na stronie eTutor i podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej. Myślę, że każda ocena będzie pomocna dla każdego kto trafi na ten wpis w poszukiwaniu internetowego kursu do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego przez Internet.

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.9 / 5. oddanych głosów: 19

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

3 Comments on “HISZPAŃSKI eTutor – jak szybko nauczyć się hiszpańskiego online?”

 1. Super wiadomość. Marzyłam o możliwości nauki hiszpańskiego na stronie etutor, gdyż jak dotąd uczyłam się tam angielskiego i byłam bardzo zadowolona. Chcę poznać podstawy tego języka gdyż marzą mi się długie wakacje w słonecznej Barcelonie.

 2. Zachęcona opisem pewnie wypróbuję.
  Czy zakładając jedno konto będę mogła uczyć się również angielskiego, czy potrzebuję rejestrować dwa oddzielne konta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *