DARMOWE ĆWICZENIA do Nauki Angielskiego ze słuchu przez Internet.

Jak uczyć się angielskiego ze słuchu na portalu eTutor.

Angielski ze słuchu – Jak uczyć się rozumienia języka angielskiego przy wykorzystaniu ćwiczeń dostępnych za darmo na stronie Angielski eTutor?

Jeżeli chcesz poprawić swoje rozumienie języka angielskiego ze słuchu oraz szybko uczyć się nowych angielskich słówek to obejrzyj zamieszczone w tym wpisie nagranie video a poznasz ciekawy sposób na naukę rozumienia angielskiego ze słuchu przy wykorzystaniu jednego z multimedialnych ćwiczeń dostępnych (za darmo) na stronie portalu do nauki Języka Angielskiego przez Internet – eTutor.


Jak poprawić rozumienie angielskiego ze słuchu i w ciekawy sposób uczyć się nowych angielskich słówek?

Zapewne już wiesz wpisu: Angielski 1000 słów – jak szybko zacząć rozumieć angielski, że rozumienie jest jedną z najważniejszych umiejętności w szybkiej nauce języka angielskiego. Z tego powodu właśnie przygotowałem nagranie video, w którym zaprezentuję ćwiczenie ze słuchu, które skutecznie pomaga rozwijać umiejętność rozumienia angielskiego ze słuchu.

Ćwiczenie „obrazki” o którym opowiadam w zamieszczonym poniżej nagraniu video jest dostępne dla każdego po zalogowaniu się na stronę serwisu do nauki angielskiego przez Internet eTutor. Mogą z niego korzystać również osoby, które nie posiadają wykupionego abonamentu na pełny kurs angielskiego, więc jest to jeden ze sposobów na darmowa naukę angielskiego przez Internet.

Darmowa Nauka Angielskiego ze Słuchu Online – ćwiczenie OBRAZKI.

 Nie masz jeszcze konta na eTutor? a chcesz ćwiczyć angielski ze słuchu za darmo to: Zarejestruj Darmowe Konto (klikając tutaj) , a potem postępuj w/g instrukcji w kolejnym akapicie lub na video aby zupełnie za darmo móc ćwiczyć angielski ze słuchu.


Jak widzisz – ucząc się angielskiego ze słuchu przy pomocy ćwiczenia „obrazki” nie tylko rozwijasz umiejętność rozumienia angielskiego, ale również uczysz się nowych słówek języka angielskiego, co w połączeniu z angielską wymową oraz obrazkami wpływa na szybsze ich zapamiętywanie oraz łatwiejsze kojarzenie w przyszłości.

Angielski słuchanie – Ćwiczenia: Jak szybko uruchomić darmowe ćwiczenie „Obrazki”?

Jeśli chcesz już teraz za darmo uruchomić ćwiczenie o którym opowiadam w powyższym video – wejdź na stronę: Angielski eTutor i zaloguj się na swoje konto. (Jeżeli jeszcze nie masz konta w serwisie eTutor, zarejestruj go za darmo.)

Po zalogowaniu przejdź na zakładkę „Gry językowe” oraz wybierz „Obrazki – nauka ze słuchu”. (Możesz również wybrać inne darmowe ćwiczenia: Obrazki – dobieranie podpisów i Obrazki – wpisywanie słów).

Na otwartej stronie z ćwiczeniem znajdziesz pole w którym możesz wybrać poziom zaawansowania uczonych słówek:

– Wszystkie poziomy
– Tylko słówka dodane do powrótek (jeśli korzystałeś już z kursu)
– Poziom A (początkujący)
– Pozom B (średniozaawansowany)
– Poziom C (zaawansowany)

I już od teraz możesz uczyć się zupełnie za darmo nowych słówek oraz rozumienia angielskiego ze słuchu w bardzo ciekawy i efektywny sposób.

Angielski ze słuchu – podsumowanie.

Mam nadzieję, że spodobało Ci się to nagranie oraz skorzystasz z darmowej nauki angielskiego przez Internet na portalu eTutor – wykorzystując min, wspomniane już ćwiczenie obrazki. Bardzo często z niego korzystam, więc i bardzo polecam je Tobie.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych poradnikach video dotyczących nauki języka angielskiego Online (przez Internet) subskrybuj nasz kanał AngielskiOnline na YouTube lub polub naszą stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/NaukaAngielskiegoOnline.

AKTUALIZACJA (01.2018):

Po ostatnich zmianach na stronie kursu Angielskiego eTutor i aktualizacji wyglądu serwisu ćwiczenie obrazki różni się nieznacznie od tego prezentowanego na video (poniżej znajdziesz zrzut ekranu). Dodatkowo w darmowej wersji (opisywanej powyżej) ćwiczenie to zostało ograniczone do kilkudziesięciu słów i zwrotów z każdego poziomu zaawansowania od A1 do C2. Aby korzystać z pełnej listy słów i wyrażeń w tym ćwiczeniu będzie potrzebne wykupienie abonamentu na kurs etutor (stąd komunikat na stronie z ćwiczeniem). Nie zmienia to jednak faktu, że z tych ćwiczeń możesz nadal korzystać zupełnie za darmo i wiele się przy ich pomocy nauczyć (nawet bez zamawianiu abonamentu a kurs) dlatego raz jeszcze polecam Ci skorzystać.

Obecnie ćwiczenie to wygląda tak:

Angielskie Obrazki - nauka ze słuchu
Aktualny widok ćwiczenia obrazki na stronie Kursu eTutor.

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 6

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

4 Comments on “DARMOWE ĆWICZENIA do Nauki Angielskiego ze słuchu przez Internet.”

  1. To ćwiczenie jest super, bardzo mi się podoba. Dziękuje za tą poradę i pozdrawiam serdecznie autora :))

  2. Potwierdzam ćwiczenie obrazki jest bardzo pomocne w nauce rozumienia języka angielskiego. Sam uczę się na angielskiego z kursem eTutor od ponad pół roku i bardzo często korzystam właśnie z tego ćwiczenia jak również z fotolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *