DARMOWA NAUKA ANGIELSKIEGO Online ze słuchu na eTutor.

Darmowa nauka angielskiego przez Internet

Jak uczyć się rozumienia języka angielskiego ze słuchu przy wykorzystaniu ćwiczeń dostępnych za darmo na stronie Angielski eTutor?

Jeżeli chcesz poprawić swoje rozumienie języka angielskiego ze słuchu oraz szybko uczyć się nowych słówek to obejrzyj zamieszczone w tym wpisie nagranie video a poznasz ciekawy sposób na naukę rozumienia angielskiego ze słuchu przy wykorzystaniu jednego z multimedialnych ćwiczeń dostępnych (za darmo) na stronie portalu do nauki Języka Angielskiego przez Internet – eTutor.


Jak poprawić rozumienie angielskiego ze słuchu i w ciekawy sposób uczyć się nowych słówek?

Zapewne już wiesz wpisu: Angielski 1000 słów – jak szybko zacząć rozumieć angielski, że rozumienie jest jedną z najważniejszych umiejętności w szybkiej nauce języka angielskiego. Z tego powodu właśnie przygotowałem nagranie video, w którym zaprezentuję ćwiczenie, które skutecznie pomaga rozwijać umiejętność rozumienia angielskiego ze słuchu.

Ćwiczenie „obrazki”o którym opowiadam w zamieszczonym poniżej nagraniu video jest dostępne dla każdego po zalogowaniu się na stronę serwisu do nauki angielskiego przez Internet eTutor. Mogą z niego korzystać również osoby, które nie posiadają wykupionego abonamentu na pełny kurs angielskiego, więc jest to jeden ze sposobów na darmowa naukę angielskiego przez Internet.

Darmowa Nauka Angielskiego Online – ćwiczenie OBRAZKI na stronie eTutor.

 Nie masz jeszcze konta na eTutor? – Zarejestruj Darmowe Konto (klikając tutaj) i ucz się angielskiego online.


Jak widzisz – ucząc się przy pomocy ćwiczenia „obrazki” nie tylko rozwijasz umiejętność rozumienia angielskiego ze słuchu, ale również uczysz się nowych słówek języka angielskiego, co w połączeniu z obrazkami wpływa na szybsze ich zapamiętywanie oraz łatwiejsze kojarzenie w przyszłości.

Jak szybko uruchomić darmowe ćwiczenie „Obrazki”?

Jeśli chcesz już teraz za darmo uruchomić ćwiczenie o którym opowiadam w powyższym video – wejdź na stronę: Angielski eTutor i zaloguj się na swoje konto. (Jeżeli jeszcze nie masz konta w serwisie eTutor, zarejestruj go za darmo.) Po zalogowaniu przejdź na zakładkę ćwiczenia i otwórz moduł ćwiczeń obrazki. Następnie wybierz tryb nauki (dobieranie podpisów lub nauka ze słuchu) oraz ustaw poziom zaawansowania. I już od teraz możesz uczyć się zupełnie za darmo nowych słówek oraz rozumienia angielskiego ze słuchu w bardzo ciekawy sposób.

Mam nadzieję, że spodobało Ci się to nagranie oraz skorzystasz z darmowej nauki angielskiego przez Internet na portalu eTutor – wykorzystując min, wspomniane już ćwiczenie obrazki.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych poradnikach video dotyczących nauki języka angielskiego Online (przez Internet) subskrybuj nasz kanał AngielskiOnline na YouTube lub polub naszą stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/NaukaAngielskiegoOnline.

AKTUALIZACJA:

Po ostatnich zmianach na stronie kursu Angielskiego eTutor i aktualizacji wyglądu serwisu ćwiczenie obrazki znajdziesz przechodząc do zakładki: gry językowe w górnym menu strony, a następnie wybierając ćwiczenie: Obrazki nauka ze słuchu.

Obecnie ćwiczenie to wygląda tak:

Angielskie Obrazki - nauka ze słuchu
Aktualny widok ćwiczenia obrazki na stronie Kursu eTutor.
DARMOWA NAUKA ANGIELSKIEGO Online ze słuchu na eTutor.
Oceń ten wpis. Aktualna ocena: 4.9 (98.89%) - 18 głosów.
Podziel się tym wpisem na:
Follow by Email42
Facebook0
Facebook
YouTube5k
YouTube
Google+17
Google+
http://angielskionline.edu.pl/darmowa-nauka-angielskiego-online-ze-sluchu/
Pinterest16
Pinterest

Skomentuj ten wpis poprzez Facebooka

Komentarzy

4 Comments on “DARMOWA NAUKA ANGIELSKIEGO Online ze słuchu na eTutor.”

  1. To ćwiczenie jest super, bardzo mi się podoba. Dziękuje za tą poradę i pozdrawiam serdecznie autora :))

  2. Potwierdzam ćwiczenie obrazki jest bardzo pomocne w nauce rozumienia języka angielskiego. Sam uczę się na angielskiego z kursem eTutor od ponad pół roku i bardzo często korzystam właśnie z tego ćwiczenia jak również z fotolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *