DARMOWY TEST ANGIELSKIEGO ONLINE – Sprawdź swój angielski.

Sprawdź Swój Angielski Online

Jak sprawdzić swój angielski przez Internet?

Jeśli zastanawiasz się na jakim poziomie zaawansowania jest Twój język angielski to w tym artykule pokażę Ci gdzie znajdziesz oraz w jaki sposób możesz wykonać profesjonalny test języka angielskiego zupełnie za darmo przez Internet aby natychmiast poznać swój poziom znajomości języka angielskiego.

Sprawdzony i darmowy test języka angielskiego znajdziesz na stronie portalu Angielski Online. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, a w panelu znajdziesz odnośnik do testu kwalifikacyjnego. Jeśli nie możesz znaleźć odnośnika do testu obejrzyj poniższe video albo od razu kliknij kolejno: zakładkę wypróbuj na stronie głównej a następnie link sprawdź swój poziom znajomości angielskiego.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z portalu eTutor (nie masz aktywnego konta) to w poniższym nagraniu video pokażę Ci krok po kroku jak zarejestrować konto i gdzie znajdziesz wspomniany już test kwalifikacyjny. Założenie konta w serwisie jest całkowicie bezpłatne i trwa zaledwie 2 minut, więc jak widzisz już  za kilka chwil możesz rozpocząć test, po którym natychmiast otrzymasz wynik swojego poziomu zaawansowania.

Sprawdź swój angielski Online – za Darmo.

Zobacz poniższe video, aby dowiedzieć się jak szybko sprawdzić swój angielski korzystając z portalu eTutor.

 Wejdź już teraz na http://miastoporad.pl/angielski-online aby wykonać test.

Polecam Ci wykonać ten darmowy test angielskiego, ponieważ pozwoli Ci on natychmiast po zakończeniu rozwiązywania zadań otrzymać wynik wraz z określonym poziomem Twojego zaawansowania.

Darmowy Test Poziomujący na stronie: Angielski123

Inny darmowy test poziomujący języka angielskiego znajdziecie na stronie: Portalu Angielski123. Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć na przycisk „test Poziomujący” założyć całkowicie darmowe konto w serwisie i rozpocząć test, który zawiera kilkanaście pytań. Po jego rozwiązaniu otrzymamy wynik testu. Ps. Dodatkowo po rejestracji w serwisie otrzymasz zupełnie za darmo pełny dostęp dostęp do trzech lekcji języka angielskiego na platformie Angielski 123.

W przyszłości w tym wątku będę umieszczał linki do innych znalezionych w Internecie wartościowych darmowych testów języka angielskiego. Póki co myślę, że warto skorzystać z dwóch powyższych (a w szczególności z testu na stronie portalu – eTutor.

W komentarzach czekam również na Wasze opinie na temat zamieszczonych darmowych testów języka angielskiego. Pochwalcie się również swoimi wynikami. 🙂

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 5

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

One Comment on “DARMOWY TEST ANGIELSKIEGO ONLINE – Sprawdź swój angielski.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *