ANGIELSKI ONLINE ZA DARMO – Jak otrzymać darmowy pełny dostęp do kursu eTutor?

Nauka angielskiego za darmo na portalu - Angielski eTutor

Odbierz promocyjny abonament – 3 dni bezpłatnego pełnego dostępu do kursu eTutor Angielski (za darmo).

eTutor za Darmo – W tym artykule zdradzam w jaki sposób możesz otrzymać darmowy 3 dniowy dostęp do pełnej wersji jednego z najlepszych internetowych kursów języka angielskiego przez Internet.


Jak przez 3 dni uczyć się angielskiego na stronie eTutor bez żadnych ograniczeń, zupełnie za darmo?

Portal do Nauki Języka Angielskiego przez Internet eTutor, na którym zarejestrowani użytkownicy mogą uczyć się języka angielskiego bez wychodzenia z domu umożliwia każdemu nowemu użytkownikowi testowanie pełnego dostępu do zasobów przez okres 3 dni zupełnie za darmo. To znakomita okazja na to, aby nie tylko lepiej poznać ten kurs „od środka”  ale również wiele nauczyć się w tym czasie.

Jak odebrać bezpłatny dostęp do kursu angielskiego online?

Aby otrzymać darmowy abonament na kurs angielski eTutor na okres 3 dni – wykonaj następujące czynności:

 1. Wejdź na stronę Portalu eTutor i zarejestruj nowe darmowe konto.
 2. Po wypełnieniu formularza rejestracji wybierz język, którego chcesz się uczyć (oprócz angielskiego, możesz wybrać również niemiecki).
 3. Od tego momentu masz już możliwość osobistego testowania internetowego kursu eTutor. Możesz korzystać z wersji demonstracyjnych gier i ćwiczeń językowych (ograniczonych do kilku lub kilkunastu przykładów). Dodatkowo otrzymujesz również dostęp do każdej pierwszej lekcji na sześciu poziomach (od A1 do C2). Daje to już w sumie 22 darmowe krótkie 15 minutowe lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania.
 4. Aby otrzymać pełny nieograniczony dostęp do kursu angielskiego eTutor na 3 dni musisz  jeszcze tylko potwierdzić swój adres email (klikając na link w wiadomości wysłanej na adres mailowy podany w formularzu rejestracji) oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości o promocjach (na stronie, która pojawi się po aktywacji konta).
 5. Po tym pozostaje Ci już tylko wybór języka, na który chcesz aktywować darmowy abonament i od tego momentu możesz korzystać z eTutora zupełnie za darmo bez ograniczeń przez wspomniane już pełne 3 dni.

Angielski Online – Dlaczego warto skorzystać?

Korzystając z pełnej wersji kursu angielskiego na stronie eTutor masz dostęp min. do:

 • Ponad 800 multimedialnych lekcji angielskiego na sześciu  poziomach zaawansowania od A1 do C2 (w/g rady Europy).
 • Nieograniczonej ilości multimedialnych ćwiczeń, wspomagających zapamiętywanie.
 • Setek dialogów i tekstów nagranych przez profesjonalnych brytyjskich i amerykańskich lektorów.
 • Wielu ciekawych gier językowych, które uczą języka angielskiego poprzez zabawę.
 • Wbudowanego multimedialnego słownika angielskiego DIKI – zawierającego 400 000 angielskich słówek w bazie (w tym również słownictwo techniczne i specjalistyczne), 14 000 zdjęć i obrazków  oraz prawie 3 miliony angielskich zdań i zwrotów z użyciem wyszukiwanych angielskich słówek z nagraniami wymowy i tłumaczeniami.

a to tylko podstawowe zalety tego kursu języka angielskiego. Pozostałe odkryjesz osobiście, korzystając ze wspomnianego bezpłatnego dostępu do kursu po zarejestrowaniu własnego konta.

Darmowy Angielski Online podsumowanie:

Mam nadzieję, że przekonałem Cię do tego, że warto skorzystać z możliwości otrzymania darmowego dostępu do pełnej wersji tego kursu, nawet jeśli jest to tylko 3 dni. Myślę, że w tym czasie przy odrobinie zaangażowania z Twojej strony będziesz w stanie przerobić wiele multimedialnych ćwiczeń i lekcji oraz jeszcze lepiej poznać kurs angielskiego eTutor.

Dodatkowo musisz wiedzieć, że ten bezpłatny promocyjny okres w żaden sposób nie obliguje Cię do późniejszego wykupienia abonamentu. Jednak myślę, że jeżeli zdecydujesz się na jego zakup po tym okresie to będzie to dla Ciebie naprawdę udana inwestycja. Tym bardziej, że każdy nowy użytkownik po skorzystaniu z bezpłatnego 3 dniowego promocyjnego dostępu ma możliwość zakupu rocznego abonamentu ze zniżką -30% (dostępną w panelu po zalogowaniu przez tydzień od czasu założenia konta).

Wiele osób uważa, że kurs angielskiego eTutor to obecnie jeden z najskuteczniejszych i najbardziej przyjaznych e-learningowych kursów do nauki języka angielskiego przez Internet, dlatego tym bardziej warto skorzystać z tej możliwości.

Zobacz również:


Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 7

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

6 Comments on “ANGIELSKI ONLINE ZA DARMO – Jak otrzymać darmowy pełny dostęp do kursu eTutor?”

 1. Ten kurs w pełnej wersji jest świetny. Bardzo mi się podoba, bo czegoś takiego właśnie szukałam. Cała masa ciekawie przygotowanych lekcji, dużo różnych multimedialnych ćwiczeń no i tysiące słówek podzielonych nie tylko na kategorie ale i poziomy zaawansowania. Podoba mi się również sposób tłumaczenia zasad gramatycznych przy użyciu scenek i filmów wideo z głównymi bohaterami tych nagrań. Szkoda tylko, że tak późno dowiedziałam się o tym kursie. Wcześniej korzystałam z darmowych stron do nauki i kursów, które znalazłam w internecie i efekty były kiepskie, a udostępniane materiały w porównaniu z tymi dostępnymi na etutor, dawały jednak wiele do życzenia. Pozdrawiam Kasia.

  1. Kasiu, poniekąd właśnie przez te cechy eTutora o których wspomniałaś uważam go za obecnie najlepszy kurs języka angielskiego w Internecie. Jeśli dodać do tego słownik Diki i jego powiązanie z kursem eTutor, to już mamy kolejny bardzo mocny w/g mnie argument co do wyboru nauki właśnie na tym portalu.

 2. Bardzo wartościowy artykuł i pomocne video.
  Skorzystałam i potwierdzam, że można zupełnie za darmo korzystać z pełnego eTutora przez tydzień bez ograniczeń.
  Kurs jak dla mnie bardzo pomocny, więc pewnie skuszę się na przedłużenie abonamentu.

  1. Olu dziękuje za komentarz. Właśnie o mi chodziło, kiedy nagrywałem to video, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać i osobiście wypróbować pełną wersję tego kursu i zupełnie za darmo poznać jego możliwości. Cieszę się, że Ci pomogłem. Powodzenia w nauce życzę. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *