ANGIELSKI na portalu eTutor – Opinie użytkowników.

Portal eTutor opinie

Czy wiesz dlaczego tak wiele osób uczy się języka angielskiego przez Internet na Portalu eTutor? Poznaj opinie jego użytkowników.

W tym artykule znajdziesz nagranie video, w którym przedstawiam opinie użytkowników pierwszej szkoły języka angielskiego online, zebrane na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród osób, które systematycznie uczą się angielskiego na portalu eTutor. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego tak wiele osób na co dzień z niego korzysta to:


 Portal eTutor – zobacz stronę www serwisu.

Angielski Online na portalu eTutor

O tym jak wygląda nauka w serwisie eTutor już wcześniej w artykule: Angielski eTUTOR – Internetowy Kurs Angielskiego Online (VIDEO). Z uwagi na to, iż otrzymuję bardzo wiele wiadomości e-mail (w odpowiedzi na wspomniany już artykuł) – gdzie pytacie o to czy warto inwestować w pełny dostęp do kursu metoda eTutor oraz śledząc na bieżąco internetowe fora dotyczące nauki angielskiego przez Internet, gdzie równie często spotykam się z pytaniami o opinie, postanowiłem przygotować nagranie video, w którym przedstawię Ci opinie osób, które na co dzień (podobnie jak ja) korzystają z serwisu eTutor. 

Opinie, które znajdziesz w poniższym nagraniu video zostały zebrane na podstawie przeprowadzonej wśród użytkowników ankiety, w której wybrane osoby zarejestrowane w serwisie zostały poproszone o odpowiedź na dwa poniższe pytania:

1). Dlaczego uczysz się języka angielskiego?
2). Dlaczego wybrałeś(aś) portal eTutor?

Angielski metodą eTutor – Opinie użytkowników (zobacz video)

Zobacz Portal eTutor: http://angielskionline.edu.pl/etutor – Załóż darmowe konto na eTutor – i ucz się online!

Kilka wybranych opinii (więcej znajdziesz na video)

magdalena1). Angielski eTutor – opinia Magdaleny.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Żeby bez strachu i skrępowania poprawnie porozumieć się z obcokrajowcami, by łatwo prowadzić dialog w czasie podróży, by mieć własną satysfakcję z rezultatów i postępów, żeby móc wykorzystywać umiejętności w pracy zawodowej.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„1.Podoba mi się forma przekazu – łatwo, przyjemna, wizualna -jestem wzrokowcem i dla mnie obrazki jako uzupełnienie treści są wręcz niezbędne 2. Lubię i potrafię uczyć się sama-a nie w grupie 3. Nauka solo daje mi więcej satysfakcji 4. Zaoszczędzam mnóstwo czasu które traciłabym na dojazdy na lekcje angielskiego -dojazd w obie strony to przecież 2 godziny nauki eTutor 5. Nie podobają mi się i nie odpowiadają mi tradycyjne kursy językowe -które są nieefektywne ,nudne i męczące 6. Mogę się uczyć wtedy kiedy chcę a nie wtedy kiedy muszę, ja się uczę o różnych porach dnia czy nocy i to mi pasuje.” Magdalena Gryczke

Ola - opinie eTutor2). Angielski eTutor – opinia Oli.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Angielski jest dziś językiem biznesu i żeby cokolwiek znaczyć na rynku pracy trzeba go choć w pewnym stopniu opanować i to jest moja motywacja.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Mogę sama decydować kiedy i czego chcę się uczyć, nie ograniczają mnie żadne terminy. A poza tym nie muszę wychodzić z domu i tracić czas na dojazd np. do szkoły języków obcych, co jest bardzo wygodne.” Ola Gęsiarz

Renata - opinie eTutor3). Angielski eTutor – opinia Renaty.

Dlaczego uczę się angielskiego?

Sama się zastanawiam. Jestem na emeryturze. Kiedyś marzyłam o tym, aby nauczyć się tego języka, ale nie było takiej możliwości audio wizualnej, jaką mają teraz młodzi ludzie. Trochę podróżuję i myślę, że dobrze znać chociaż podstawy obcego języka, w którym można porozumieć się prawie wszędzie. Byłam kiedyś w restauracji, gdzie poproszono mnie o złożenie zamówienia w j. angielskim. Zawstydziłam się bardzo pokazując coś rękoma na karcie. To mnie zdopingowało do nauki. Uczę się głównie dla siebie, dla poprawienia mojej kondycji intelektualnej i sprawności umysłowej. Mam dwóch wnuków w szkole podstawowej, którzy uczą się tego języka. Oni pytają mnie o różne słówka i sprawdzają czy już dużo się nauczyłam. Chcę mieć u nich autorytet i wykazać, że warto od młodości uczyć się obcego języka.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Ze zrozumiałych względów opisanych powyżej. Naukę języka rozpoczęłam dwa lata temu z ESKK. Poznałam podstawy gramatyki, zapamiętałam nieco słówek, ale czuję niedosyt, ponieważ nie przekładało się to na zrozumienie treści czytanych pośpiesznie przez lektorów. Na początku nauki uczący powinien mieć możliwość wysłuchania krótkich treści w taki sposób aby mógł poradzić sobie z niuansami wymowy wyrazów, które inaczej brzmią niż są napisane, inaczej też je słychać połączone w zdaniu niż w pojedynczej wymowie. Tą lukę wypełnia mi teraz dialog Adama i Sary, jest naprawdę rewelacyjny i wiem, że chwalony jest przez innych uczących. Przystępne w zrozumieniu są też krótkie czytanki i dialogi do powtarzania przez uczących. Program na tej platformie jest bardzo urozmaicony i każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Dobrym rozwiązaniem jest też zakładka ‚Pytania’ i ‚Forum’, gdzie można porównać swoje umiejętności na tle innych i dążyć do najlepszych.” Renata K

Katarzyna - opinie eTutor4). Angielski eTutor – opinia Katarzyny.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Niedługo planuję przeprowadzkę do UK.”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Mam małe dzieci i brak czasu na klasyczną szkołę.” Katarzyna Gałka

Małgorzata - opinie eTutor5). Angielski eTutor – opinia Małgorzaty.

Dlaczego uczę się angielskiego?
„Chcę móc SWOBODNIE POSŁUGIWAĆ SIĘ tym językiem – bez problemu czytać książki, prasę, oglądać filmy, komunikować się oraz – jeśli zaszłaby taka potrzeba – móc podjąć pracę, w której codziennie trzeba posługiwać się angielskim (aktualnie takie sytuacje w mojej pracy występują rzadko).”

Dlaczego wybrałam eTutora?
„Oceniłam, że do osiągnięcia mojego celu (swobodnego posługiwania się angielskim) najbardziej jest mi potrzebne poszerzenie słownictwa. Jak przeczytałam artykuł o eTutor i stosowanym w nim algorytmie uznałam, że odpowiada on dokładnie moim potrzebom: – ułatwia naukę słówek dzięki systemowi powtórek – daje swobodę w doborze tematyki materiału do nauki – w zwykłej szkole idzie się wg określonego programu – daje możliwość koncentrowania się tylko na wybranych aspektach (ja używam eTutor głównie do słówek – zagadnienia gramatyczne robię rzadko) – nie mam określonych terminów nauki – uczę się wtedy, gdy znajdę na to czas – dzięki działaniu on-line daje możliwość nauki z dowolnego miejsca (ja np. robiłam również powtórki będąc na urlopie we Włoszech) – niższy koszt niż w tradycyjnej szkole.” Małgorzata Krauze – Kulewska

Wypróbuj osobiście serwis eTutor – za darmo.

Sam osobiście bardzo polecam Ci naukę na z tej platformie językowej. Według mnie eTutor jest obecnie najpopularniejszym i najbardziej zaawansowanym serwisem do nauki angielskiego przez Internet, co potwierdza fakt, że na chwilę obecną korzysta z niego już ponad 269 000 zarejestrowanych użytkowników. Dlatego ze swojej strony zachęcam Cię do osobistego przetestowania Portalu eTutor tym bardziej, że rejestracja konta jest zupełnie darmowa. Dzięki temu nie musisz polegać na zamieszczonych powyżej opiniach, a osobiście wypróbować serwis i wypracować sobie własną opinię, do czego szczerze Cię zachęcam.

Darmowe konto zarejestrujesz poprzez formularz na stronie: http://angielskionline.edu.pl/etutor-rejestracja i dzięki temu otrzymasz dostęp do jedną pełnej lekcji multimedialnej, działu z ćwiczeniami, bardzo zaawansowanego słownika angielskiego DIKI, systemu nauki słówek wraz z algorytmem powtórek, modułu oraz wielu innych materiałów dostępnych w serwisie.

PS. W komentarzach pod tym wpisem czekam również na Twoją opinię co do w/w serwisu.

ANGIELSKI na portalu eTutor – Opinie użytkowników.
Oceń ten wpis. Aktualna ocena: 5 (100%) - 12 głosów.
Podziel się tym wpisem na:
Follow by Email42
Facebook0
Facebook
YouTube5k
YouTube
Google+17
Google+
http://angielskionline.edu.pl/angielski-etutor-opinie-uzytkownikow/
Pinterest16
Pinterest

Skomentuj ten wpis poprzez Facebooka

Komentarzy

6 Comments on “ANGIELSKI na portalu eTutor – Opinie użytkowników.”

  1. Sam osobiście bardzo cenię sobie ten serwis i dla mnie najbardziej pomocnym był moduł do nauki nowych słówek wraz z systemem powtórek, który codziennie motywował mnie do utrwalania poznanych słów i zwrotów. Mniej za to korzystałem z lekcji i ćwiczeń z jednym wyjątkiem – fotolekcji.

  2. Potwierdzam, bo sam korzystam z eTutora. Na tle innych kursów, Multikurs, Supermemo i duolingo zdecydowanie najlepszy, a testowałem je wszystkie.

    1. Dzień dobry, wartość 119 zł na jaki to jest czas?. Bo nie widzę takiej oferty na stronie. Jaka byłaby cena?
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *