ANGIELSKI ONLINE ZA DARMO – Jak otrzymać darmowy pełny dostęp do kursu eTutor?

Nauka angielskiego za darmo na portalu - Angielski eTutor

Odbierz promocyjny abonament – 7 dni bezpłatnego pełnego dostępu do kursu eTutor Angielski (za darmo).

eTutor za Darmo – W tym artykule znajdziesz nagranie video w którym krok po kroku pokazuję w jaki sposób możesz otrzymać darmowy tygodniowy dostęp do pełnej wersji jednego z najlepszych internetowych kursów języka angielskiego (Online) na portalu eTutor. Dlatego wejdź, obejrzyj video i odbierz dla siebie darmowy dostęp do kursu angielskiego przez Internet.


Angielski Online za Darmo – Jak otrzymać promocyjny abonament?

Portal do Nauki Języka Angielskiego przez Internet, na którym zarejestrowani użytkownicy mogą uczyć się języka angielskiego bez wychodzenia z domu korzystając z Kursu Angielskiego Online – eTutor (który według mnie jest obecnie jednym z najlepszych kursów do nauki angielskiego przez Internet) umożliwił nowym użytkownikom, oraz osobom, które jeszcze z niej nie skorzystały – możliwość otrzymania promocyjnego abonamentu na pełny dostęp do wszystkich lekcji, ćwiczeń i funkcjonalności kursu na okres 7 dni zupełnie za darmo. Przez ten okres każda osoba, może korzystać z pełnego kursu angielskiego eTutor zupełnie za darmo.

Z tego powodu przygotowałem specjalne video, w którym pokazuję krok po kroku co należy zrobić aby móc skorzystać z tej możliwości i przez tydzień uczyć się angielskiego online za darmo.

Angielski Online za Darmo na eTutor (darmowy poradnik video)

Przydatne Linki:  Wejdź na stronę portalu: www.etutor.pl 


Jak widzisz jeśli tylko posiadasz zarejestrowane darmowe konto w serwisie eTutor to możesz skorzystać z pełnego tygodniowego dostępu do kursu angielskiego zupełnie za darmo. Dzięki temu możesz osobiście przetestować wszystkie funkcjonalności serwisu oraz poznać zawarte w kursie multimedialne lekcje oraz ćwiczenia.

Jak otrzymać bezpłatny dostęp do kursu angielskiego online (krok po kroku):

Aby otrzymać darmowy abonament na kurs angielski eTutor na okres 7 dni – musisz wykonać następujące zadania:

 1. Wejdź na stronę Portalu eTutor i zarejestruj swoje darmowe konto. (Jeżeli masz już aktywne konto w tym serwisie to zaloguj się na nie).
 2. Po zalogowaniu odszukaj w panelu link: Zdobądź 7 dni abonamentu za darmo
 3. Wykonaj trzy cele podane na otwartej stronie (czyli):
 • Wykonaj pierwszą z darmowych lekcji kursu angielskiego w min. 70%.
 • Dodaj do powtórek minimum 5 własnych słówek ze słownika DIKI.
 • Wykonaj min 30 powtórek w serwisie korzystając z modułu „powtórki”.

Po wykonaniu tych trzech zadań otrzymasz 7 dni na korzystanie z kursu angielskiego online za darmo. Jak poradzić sobie z powyższymi zadaniami pokazuję w powyższym nagraniu video.

Angielski Online – Dlaczego warto skorzystać?

Korzystając z pełnej wersji kursu angielskiego na stronie eTutor masz możliwość skorzystania min z:

 • 70 lekcji na sześciu poziomach zaawansowania (od A1 do C2 w skali Rady Europy)
 • 44 filmów wideo, dzięki którym w prosty sposób opanujesz angielską gramatykę.
 • Setek dialogów i tekstów nagranych przez profesjonalnych brytyjskich i amerykańskich lektorów.
 • Tysięcy interaktywnych ćwiczeń i gier językowych, które potrafią bardzo urozmaicić naukę angielskiego.
 • Wbudowanego multimedialnego słownika angielskiego DIKI – ponad 172 000 słów i zwrotów z nagraniami.

Podsumowanie:

Mam nadzieję, że przekonałem Cię do tego, że warto skorzystać z możliwości otrzymania darmowego dostępu do pełnej wersji kursu, nawet jeśli jest to tylko 7 dni. Myślę, że w tym czasie przy odrobinie zaangażowania z Twojej strony będziesz w stanie przerobić wiele multimedialnych ćwiczeń i lekcji, oraz jeszcze lepiej poznać kurs angielskiego eTutor.

Dodatkowo musisz wiedzieć, że ten bezpłatny promocyjny okres w żaden sposób obliguje Cię do późniejszego wykupienia abonamentu. Jednak myślę, że jeżeli zdecydujesz się na jego zakup po tym okresie to będzie to dla Ciebie naprawdę udana inwestycja, gdyż nie tylko ja ale również wiele innych osób uważa, że kurs angielskiego eTutor to obecnie jeden z najskuteczniejszych i najbardziej przyjaznych e-learningowych kursów do nauki języka angielskiego przez Internet. Zresztą ich opinie możesz poznać na stronie: Angielski eTutor – opinie użytkowników.

Jeżeli to video było dla Ciebie pomocne to polub naszą stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/NaukaAngielskiegoOnline tam znajdziesz więcej ciekawych i przydatnych nagrań oraz darmowych lekcji angielskiego na mp3.

Zobacz również video – Jak wygląda nauka języka angielskiego na portalu Angielski eTutor.

ANGIELSKI ONLINE ZA DARMO – Jak otrzymać darmowy pełny dostęp do kursu eTutor?
Oceń ten wpis. Aktualna ocena: 4.9 (98.4%) - 50 głosów.

Skomentuj ten wpis poprzez Facebooka

Komentarzy

6 Comments on “ANGIELSKI ONLINE ZA DARMO – Jak otrzymać darmowy pełny dostęp do kursu eTutor?”

 1. Ten kurs w pełnej wersji jest świetny. Bardzo mi się podoba, bo czegoś takiego właśnie szukałam. Cała masa ciekawie przygotowanych lekcji, dużo różnych multimedialnych ćwiczeń no i tysiące słówek podzielonych nie tylko na kategorie ale i poziomy zaawansowania. Podoba mi się również sposób tłumaczenia zasad gramatycznych przy użyciu scenek i filmów wideo z głównymi bohaterami tych nagrań. Szkoda tylko, że tak późno dowiedziałam się o tym kursie. Wcześniej korzystałam z darmowych stron do nauki i kursów, które znalazłam w internecie i efekty były kiepskie, a udostępniane materiały w porównaniu z tymi dostępnymi na etutor, dawały jednak wiele do życzenia. Pozdrawiam Kasia.

  1. Kasiu, poniekąd właśnie przez te cechy eTutora o których wspomniałaś uważam go za obecnie najlepszy kurs języka angielskiego w Internecie. Jeśli dodać do tego słownik Diki i jego powiązanie z kursem eTutor, to już mamy kolejny bardzo mocny w/g mnie argument co do wyboru nauki właśnie na tym portalu.

 2. Bardzo wartościowy artykuł i pomocne video.
  Skorzystałam i potwierdzam, że można zupełnie za darmo korzystać z pełnego eTutora przez tydzień bez ograniczeń.
  Kurs jak dla mnie bardzo pomocny, więc pewnie skuszę się na przedłużenie abonamentu.

  1. Olu dziękuje za komentarz. Właśnie o mi chodziło, kiedy nagrywałem to video, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać i osobiście wypróbować pełną wersję tego kursu i zupełnie za darmo poznać jego możliwości. Cieszę się, że Ci pomogłem. Powodzenia w nauce życzę. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *