ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH za darmo (Lekcje Video MP3).

Nauka angielskiego za darmo - bezpłatne lekcje angielskiego Mp3

Darmowa Nauka Angielskiego dla początkujących – udostępniam bezpłatne lekcje języka angielskiego z lektorem do szybkiej nauki w domu (Online) przez Internet.

W tym artykule znajdziesz sześć bezpłatnych lekcji do nauki języka angielskiego dla początkujących w formie nagrań video MP3. Lekcje te zostały przygotowane w ten sposób, aby umożliwić Ci naukę j. angielskiego za darmo bez wychodzenia z domu przed komputerem lub smartfonem (np w drodze do pracy). Wykorzystaj te lekcje MP3 do opanowania absolutnych podstaw języka angielskiego.


Nauka angielskiego online za darmo z lektorem (dla początkujących).

Jak już wspomniałem poniżej przygotowałem dla Ciebie specjalne lekcje języka angielskiego w formie nagrań video, przy pomocy których nauczysz się podstawowych angielskich słów i gotowych zwrotów, pomocnych podczas codziennej komunikacji w tym języku.

Czy wiesz, że opanowanie 1000 najczęściej używanych angielskich słów pozwala rozumieć aż 80% angielskich tekstów? Zobacz video na tej stronie a dowiesz się jak dzięki tej metodzie szybko opanować język angielski.

Najważniejsze angielskie słówka

Zamieszczone poniżej lekcje MP3 przeznaczone są dla osób początkujących, które chcą poznawać nowe słówka i w skuteczny sposób je zapamiętywać. Zamieszczone darmowe lekcje j. angielskiego pozwalają nie tylko zapoznać się z właściwą wymową uczonych słów i całych angielskich zdań, ale również przy pomocy zaimplementowanego w kurs systemu karaoke poznać i opanować ich poprawną angielską pisownię wraz z tłumaczeniem lektora.

Angielski dla początkujących – Jak uczyć się z zamieszczonych lekcji angielskiego video MP3?

Z nagrań możesz uczyć się na wiele sposobów. Najlepszym jednak sposobem będzie: uważne słuchanie dialogów, angielskich słówek i zdań oraz powtarzanie ich za angielskimi lektorami, zwracając uwagę na poprawną wymowę oraz intonację. Trudniejsze słówka i zwroty należy powtarzać częściej, aż do ich całkowitego utrwalenia i zapamiętania.

Słówka oraz zwroty dla początkujących koniecznie powtarzaj za lektorem na głos – jest to szczególnie ważne, iż jak pokazują przeprowadzone przez naukowców badania powtarzanie w myślach jest wyjątkowo mało skuteczne. Sprawdź sam i ucz się angielskiego szybko i skutecznie dzięki specjalnie przygotowanym dla początkujących lekcjom Video MP3.

Darmowe Lekcje Angielskiego od Podstaw  (MP3) słuchaj online i ucz się w domu.

▶️ (LEKCJA 1) – ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH – (Mówienie o sobie).

Talking about yourself – W tej lekcji poznasz niezbędne angielskie słownictwo oraz całe zdania, które osobom początkującym przydadzą się podczas rozmowy i opisywania swojej osoby po angielsku.


▶️ (LEKCJA 2) – LEKCJE ANGIELSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH – (Witanie i żegnanie).

Saying hello, goodbye – Jeżeli chcesz nauczyć się jak witać i żegnać się po angielsku oraz chcesz poznać kilka podstawowych zwrotów w języku angielskim tj. jak się masz, jak leci, do zobaczenia jutro, to koniecznie posłuchaj tej darmowej lekcji.


▶️ (LEKCJA 3) – JĘZYK ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH – (Przedstawianie się).

Introducing yourself – Nauka angielskiego online za darmo z lektorem – Jeśli jesteś osoba początkującą i dopiero co rozpocząłeś naukę angielskiego to powinieneś wiedzieć jak w języku angielskim poprawnie się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie – dzięki tej krótkiej darmowej lekcji nauczysz się właśnie tego.


▶️ (LEKCJA 4) – ANGIELSKI OD PODSTAW (Cechy charakteru po angielsku).

Character description – w tej bezpłatnej lekcji angielskiego MP3 poznasz angielskie słówka wraz z tłumaczeniem i poprawną wymową angielskiego lektora dotyczące cech charakteru i jego opisywania. Większość napotkanych w tej lekcji słów to angielskie przymiotniki opisujące cechy ludzkiego charakteru.


Kurs angielskiego dla początkujących eTutor.pl

 

Czy wiesz, że teraz zupełnie za darmo możesz wypróbować najpopularniejszy kurs angielskiego online? Kliknij na załóż darmowe konto po prawej stronie i testuj za darmo najlepszy kurs angielskiego dla początkujących.


Jak samemu przygotować podobne lekcje języka angielskiego dla początkujących na Video i MP3?

Jeśli taka forma nauki jest dla Ciebie pomocna, to wiedz, że możesz przygotować dla siebie podobne lekcje przy wykorzystaniu dołączanych do kursów języka angielskiego od wydawnictwa DIM – plików lrc (czyli karaoke).

W tym celu wystarczy że:

 1. Pobierzesz dowolny Kurs języka angielskiego wyd. DIM – (kliknij aby zobaczyć lub pobrać kursy), który będzie zawierał pliki karaoke z kursem – pliki z rozszerzeniem .lrc (szczegóły znajdziesz w opisie).
 2. Pobierzesz i zainstalujesz darmową aplikację do odtwarzania plików karaoke (lrc) – przykładowo: KaraFun.
 3. Uruchomisz w odtwarzaczu pobrane pliki kursu w zainstalowanym odtwarzaczu uzyskując bardzo podobny efekt jak na udostępnionych powyżej nagraniach do nauki języka angielskiego dla początkujących.

Pełna wersja kursu z którego pochodzą zamieszczone powyżej nagrania zawiera w sumie: 10 lekcji na które składają się: 2h:33 min nagrań Mp3 oraz 26 strony w podręczniku PDF. Dodatkowo również kurs ten zawiera wspomniane już pliki lrc (Karaoke – 71 KB) oraz instrukcję korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke + pliki w formacie .m4b – wersja dla iPod`a

Wszystkie lekcje kursu z którego pochodzą pliki karaoke użyte do stworzenia powyższych nagrań znajdziesz w kursie: Angielski na MP3 „Konwersacje dla początkujących”.


▶️ (LEKCJA 5) – ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH (metodą 1000 słów).

Jak szybko nauczyć się najważniejszych angielskich słówek (poradnik video) – w tym nagraniu dowiesz się dlaczego każda osoba początkująca rozpoczynająca naukę języka angielskiego powinna rozpocząć od poznania i opanowania 1000 najczęściej używanych angielskich słów.

▶️ (LEKCJA 6) – 50 najczęściej używanych przymiotników po angielsku dla początkujących.

W tej darmowej lekcji angielskiego dla początkujących poznasz i nauczysz się najważniejszych  przymiotników po angielsku. Do każdego słówka w lekcji dołączone jest również angielskie zdanie z zastosowaniem danego przymiotnika. Lekcja ta będzie idealna dla każdego, kto rozpoczyna naukę od podstaw.

Gdzie znajdziesz więcej darmowych lekcji angielskiego na MP3?

Nauka Angielskiego dla początkujących na YouTubeJeśli chcesz posłuchać więcej podobnych lekcji angielskiego (video i mp3) wejdź na stronę kanału: AngielskiOnlineTV na YouTube. Tam znajdziesz więcej darmowych materiałów do nauki oraz wiele poradników nt. skutecznej i szybkiej nauki angielskiego przez Internet.

Polecam również: Polubienie naszego FunPage’a na Facebooku – dzięki temu na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o nowo zamieszczonych materiałach video oraz lekcjach do nauki angielskiego w plikach Mp3.

Jeżeli zamieszczone powyżej darmowe materiały video do nauki języka angielskiego dla początkujących, były dla Ciebie pomocne i chcesz abym publikował więcej tego typu darmowych lekcji to daj mi znać o tym w komentarzu pod tym wpisem.

ANGIELSKI MP3 - Nauka Języka Angielskiego (Audiobooki).Na stronie: Nauka Angielskiego MP3 – znajdziesz listę 7 najlepszych i szczególnie rekomendowanych kursów angielskiego mp3 do samodzielnej nauki ze słuchu. Sprawdź koniecznie, pobierz i ucz się skutecznie słuchając angielskiego!


Jak uczyć się języka angielskiego za darmo z lektorem przez Internet?

Jeżeli interesuje Cię nauka języka angielskiego przez Internet – zobacz również wpis: ANGIELSKI ONLINE ZA DARMO – Jak otrzymać darmowy pełny dostęp do kursu eTutor? lub od razu załóż darmowe konto i wypróbuj za darmo kurs angielskiego eTutor.

Nauka angielskiego online za darmo z lektorem – podsumowanie.

Na zakończenie chciałbym dowiedzieć się od Ciebie, czy zamieszczone powyżej darmowe lekcje angielskiego dla początkujących są dla Ciebie pomocne. Czy taka ich forma Ci odpowiada oraz co warto w nich zmienić, aby były jeszcze przydatniejsze. Pisz w komentarzu również na jakie inne tematy mam nagrywać tego typu materiały do samodzielnej nauki przez Internet.

Chcesz uczyć się dalej? – Zobacz również inne darmowe lekcje:


Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.9 / 5. oddanych głosów: 98

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

17 Comments on “ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH za darmo (Lekcje Video MP3).”

 1. Bardzo pasuje mi taka forma nauki angielskiego przez Internet, właśnie przy pomocy filmów z których można ćwiczyć nie tylko prawidłową wymowę ale również pisownię. Jestem początkująca, zasubskrybowałam kanał i czekam na więcej filmów. 🙂 Ami

 2. Angielski dla początkujących w tej formie jak najbardziej do mnie przemawia. Każdy początkujący ma tutaj nie tylko poprawną wymowę ale również pisownię, a forma karaoke według mnie jeszcze bardziej motywuje do systematycznej nauki angielskiego. Będę wdzięczna za więcej tego typu lekcji angielskiego dla początkujących, bo sama dopiero rozpoczynam swoją przygodę z językiem angielskim.

  1. Tworząc te materiały starałem się pokazać ogromne możliwości kursów wyd. DiM które oferują właśnie pliki lrc (czyli karaoke). Można samemu tworzyć właśnie takie lekcje multimedialne wraz z prawidłowym słownictwem. Wystarczy pobrać kurs i uruchomić np. we wspomnianej już Karafun. Wszystkie kursy wyd DiM można znaleźć TUTAJ.

 3. Proszę o więcej takich właśnie lekcji angielskiego dla początkujących. Dla mnie bardzo pomocne. Przejrzysta wymowa no i dodatkowo zapis kolejnych występujących w nagraniu angielskich słów i zwrotów jest dla mnie bardzo pomocne.

 4. Gdzie mogę znaleźć więcej takich własnie lekcji języka angielskiego dla początkujących z tekstem oraz nagraniami lektorów? Czy ma ktoś może takie lekcje tłumaczące zasady gramatyczne języka angielskiego?

 5. Witam ! mam mało czasu, na naukę dostałam egzotyczną wycieczkeę w prezencie a mój angielski to klapa !!!! niewiem nawet od czego zacząć co najbardziej mi się przyda w w podrózy. Bardzo proszę o rade . ZAŁAMANA

  1. Witaj Aneto. Jeżeli masz mało czasu do wycieczki, to powinnaś skupić się na angielskim, który będzie Ci niezbędny w podróży (czyli najczęściej w tych sytuacjach wykorzystywane słówka i zwroty). Nie przejmuj się nie musisz od razu mówić pięknie pełnymi zdaniami czasami wystarczą pojedyncze słówka. Ważne abyś rozumiała jak najwięcej i miała zasób słów i zwrotów związanych z podróżowaniem (czyli w sytuacjach w których znajdziesz się na wycieczce).

   Jeżeli chodzi o rozumienie języka to najszybsze efekty da Ci nauka najczęściej używanych angielskich słówek.
   Dodatkowo polecam Ci darmowe lekcje na stronie: https://angielskionline.edu.pl/94-zwroty-po-angielsku-w-podrozy-darmowe-lekcje/ tam znajdziesz słówka i zwroty potrzebne w podróży w sytuacjach meldowania się w hotelu jak również zamawiania jedzenia jak również kurs do słuchania na mp3: 1000 słów związanych z podróżowaniem i pracą za granicą.

   Świetnym materiałem dla Ciebie będzie również książka wraz z płytą CD lub po prostu audiobook mp3 z kursem: Angielski – Blondynka na językach – Beaty Pawlikowskiej.

 6. Bardzo podobają mi się takie właśnie lekcje języka angielskiego dla początkujących z lektorem i do tego za darmo. Wiele darmowych lekcji angielskiego w Internecie jest naprawdę niskiej jakości, te jednak bardzo mi się podobają i z przyjemnością się ich słucha.

 7. Szukałem jakiegoś kursu do nauki angielskiego online za darmo z lektorem. Trafiłem na Waszą stronę i muszę powiedzieć, że bardzo mi pomagają takie właśnie lekcje video. Jeśli można proszę o więcej angielskich słówek i zwrotów do nauki w ten sposób: kolory, zawody, części ciała, dni tygodnia, miesiące, po angielsku (czyli podstawowe słówka dla początkujących).

 8. Ja polecam darmowe kursy finansowane ze środków europejskich. Można znaleźć dla każdego województwa. Sporo tego jest. Zajęcia zwykle trwają 180h dydaktycznych. Czasem dłużej. Jedyna kwestia że trzeba spełniać różne wymagania, ale to zwykle wiek lub bycie mieszkańcem danego regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *