ANGIELSKI eTUTOR – Internetowy Kurs Angielskiego Online (VIDEO)

Portal do nauki angielskiego przez Internet - eTutor.pl

Uczysz się języka angielskiego przez Internet? wypróbuj za darmo serwis eTutor.pl

W tym artykule przedstawiam Ci według mnie najlepszy obecnie serwis do nauki języka angielskiego przez Internet. Udostępniam ponadto nagranie video, dzięki któremu poznasz niewątpliwe zalety kursu: Angielski eTutor oraz dowiesz się dlaczego nauka ta metodą jest tak skuteczna i co sprawia, że serwis eTutor jest tak chętnie wybieranym przez użytkowników Internetowym kursem, na stronach którego już ponad 230 tyś osób regularnie uczy się języka angielskiego Online bez wychodzenia z domu.


Angielski przez Internet – dlaczego właśnie na stronach eTutor?

Kiedyś osobiście podczas poszukiwania materiałów i serwisów do nauki języka angielskiego trafiłem na stronę Portalu eTutor (pierwszej internetowej szkoły angielskiego Online). Z ciekawości zarejestrowałem swoje darmowe konto i po kilkunastu minutach korzystania ze strony już wiedziałem, że jest to serwis do nauki angielskiego jakiego od dawna szukałem.

Z Kursu Angielski eTutor korzystam regularnie do dziś i na podstawie swoich doświadczeń stwierdzam, że jest to obecnie najlepszy serwis do samodzielnej nauki Języka Angielskiego przez Internet. Dlatego właśnie w tym artykule chciałbym za pomocą nagranej prezentacji video w skrócie opisać Ci jego niewątpliwe zalety i zachęcić do osobistego wypróbowania, bo jestem przekonany, że nauka metodą eTutor pomoże Ci w szybkim opanowaniu języka angielskiego.

(Zobacz Video) – Jak wygląda nauka angielskiego na stronie eTutor.pl?

Aby nie przedłużać zachęcam Cię do obejrzenia zamieszczonego poniżej nagrania video, dzięki któremu dowiesz się: Jak wygląda nauka angielskiego w domu przy wykorzystaniu multimedialnego Kursu Angielskiego na stronach serwisu eTutor.pl

Wejdź  na stronę: Angielski eTutor – aby rozpocząć naukę Angielskiego Online

Myślę, że po obejrzeniu tego video już wiesz dlaczego każdemu, kto uczy się języka angielskiego polecam naukę metodą eTutor przez Internet. Serwis eTutor jest obecnie najbardziej zaawansowanym serwisem, który oferuje kompleksową naukę angielskiego dla każdego bez względu na wiek, umiejętności czy poziom zaawansowania. Kurs ten oprócz multimedialnych lekcji i nauki angielskich słówek umożliwia również ćwiczenie wszystkich pozostałych kompetencji językowych, w tym czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie i mówienie. Dzieje się tak ponieważ Metoda eTutor wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie e-learningu a jego forma (nauka przez Internet) umożliwia Ci naukę z każdego miejsca na świecie, nie marnując Twojego czasu na dojazdy, bo to Ty samodzielnie decydujesz, w jakich porach chcesz się uczyć.

Wypróbuj osobiście serwis eTutor – za darmo.

Czy wiesz, że aby rozpocząć naukę w serwisie wystarczy zarejestrować darmowe konto w i zalogować się do swojego osobistego panelu? Dzięki temu zaraz po rejestracji za darmo sprawdzisz swój obecny poziom języka angielskiego (pisałem o tym w artykule: Darmowy test angielskiego online), otrzymasz dostęp do jednej z lekcji angielskiego dla początkujących, multimedialnych ćwiczeń, słownika angielskiego Diki oraz skutecznej metody nauki angielskich słówek, a wszystko to zupełnie za free.

Dzięki tej możliwości osobiście sprawdzisz, czy taka forma nauki angielskiego online będzie dla Ciebie odpowiednia i skuteczna. Jeśli tak właśnie będzie (a jestem przekonany, że nauka na eTutor przypadnie Ci do gustu) to polecam Ci wykupić pełny dostęp do serwisu, aby móc uczyć się bez żadnych ograniczeń korzystając ze wszystkich udostępnianych materiałów, lekcji i ćwiczeń. Wystarczy wspomnieć tylko, że przy zakupie rocznego abonamentu – koszt miesiąca nauki na stronie eTutor wynosi niecałe 15 zł, więc jak widzisz pełny miesięczny, nieograniczony dostęp kosztuje równowartość zaledwie jednej godziny zajęć w tradycyjnej szkole językowej.

banner-szkoła-etutor

Podsumowanie

Jak widzisz możliwości nauki w serwisie eTutor oraz zgromadzona wokół niego społeczność sprawia, że niektórzy uczniowie korzystają z niego ucząc się angielskiego po kilka godzin każdego dnia. O samej metodzie oraz Kursie eTutor nagranych zostało już wiele reportaży. Jeden z nich obejrzysz na stronie: Jak uczyć się angielskiego 2x szybciej (Online) – video. Dlatego uważam, że jeżeli chcesz efektywnie uczyć się angielskiego przez Internet to powinieneś jak najszybciej rozpocząć naukę właśnie na stronach portalu eTutor, bo tak jak już wspomniałem na początku według mojej opinii jak również wielu innych osób jest to obecnie najlepszy Kurs Angielskiego Online.

Zresztą nie musisz mi wcale wierzyć – najlepiej przecież przekonać się samemu prawda?

Ps. W kolejnych artykułach znajdziesz więcej informacji, opisy poszczególnych ćwiczeń oraz wartościowe porady jak skutecznie uczyć się angielskiego online posiadając zarejestrowane konto w serwisie do nauki Angielskiego Online – eTutor.

ANGIELSKI eTUTOR – Internetowy Kurs Angielskiego Online (VIDEO)
Oceń ten wpis Aktualna ocena: 4.9 (98.3%) - 47 głosów.
Podziel się tym wpisem na:
Follow by Email42
Facebook0
Facebook
YouTube5k
YouTube
Google+17
Google+
http://angielskionline.edu.pl/angielski-etutor-kurs-angielskiego-online/
Pinterest16
Pinterest

Skomentuj ten wpis poprzez Facebooka

Komentarzy

11 Comments on “ANGIELSKI eTUTOR – Internetowy Kurs Angielskiego Online (VIDEO)”

  1. Potwierdzam twoje zdanie Grześku. Etutor jest rewelacyjny, sama korzystam z niego systematycznie od ponad pół roku. Czasem potrafi mnie wciągnąć na wiele godzin. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym.

  2. Mnie ten kurs nie porwał. Słownik jest super ale mnie nie podobają się filmiki z tą parą. Nie rozumiem dlaczego na poziomie zaawansowanym oni więcej mówią po polsku niż po angielsku. Fajny kurs internetowy który mnie zachwycił to funenglish. Tylko że jest dla dzieci od 6 do 12 lat, czekam na wersję dla zaawansowanych.

  3. Według mnie ten kurs jest rewelacyjny, świetny interfejs i masa różnorodnych materiałów do nauki. Dla mnie wielki +

  4. Zarejestrowałem się i jestem pod wrażeniem. Wcześniej korzystałem z kursów na stronie bussu ale jednak etutor jest dla mnie zdecydowanie najlepszy. Warto zainwestować w pełny dostęp, choć za darmo też można wiele skorzystać.

  5. Rewelacyjny kurs do nauki dla początkujacych, spełnia moje oczekiwania i można uczyć się za darmo, choć pełna wersja daje dużo więcej możliwości i dostęp do wszystkich ćwiczeń. Ja polecam.

  6. Ja korzystam z nauki słówek, przy pomocy słownika DIKI i modułu systematycznych powtórek w tym kursie i przyznam, ze sprawdza się znakomicie.

  7. Etutor naprawdę jest świetny! już ponad rok korzystam i przyrost słownictwa jest ogroomny! Ma synchronizację z diki.pl więc cały czas dodaje sobie nowe słówka. Korzystam z obu appek i etutora i diki, a odświeżony wisielec i memory są świetne, jeżeli ktoś się lubi uczyć, jak ja – w formie gier. Dostęp mam płatny, ale często robią promocje na facebooku więc można się załapać 🙂

    1. Od siebie dodam, że każdy użytkownik chcący przedłużyć swój abonament (kiedy ten się kończy) otrzymuje specjalny rabat w wysokości zależnej od stażu na portalu. Dlatego każde kolejne przedłużenie pełnego dostępu jest dużo tańsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *