ANGIELSKI eTUTOR – Najpopularniejszy Kurs Angielskiego Online (VIDEO)

eTutor Angielski - testuj za darmo najlepszy kurs angielskiego online

ANGIELSKI ONLINE eTutor.pl poznaj według mnie najlepszy i zdecydowanie najpopularniejszy w Polsce Kurs Angielskiego przez Internet. Poznaj metodę eTutor, zobacz prezentację video i wypróbuj za darmo naukę angielskiego Online na tym portalu.

W tym artykule przedstawię Ci według mnie najlepszy obecnie serwis do nauki języka angielskiego przez Internet, za który uważam portal do nauki eTutor. We wpisie znajdziesz również krótką prezentację video, dzięki której poznasz niewątpliwe zalety tego kursu, dowiesz się dlaczego nauka ta metodą jest tak skuteczna oraz co sprawia, że ten serwis jest tak chętnie wybieranym przez użytkowników. Obecnie z kursu eTutor regularnie korzysta już ponad 600 000 unikalnych użytkowników (kursantów – stan na początek roku 2018), którzy regularnie uczą się języka angielskiego na jednym z największych  portali e-learningowych w Polsce.


e Tutor – dlaczego warto uczyć się na tym portalu?

Kiedyś podczas poszukiwania materiałów i serwisów do nauki języka angielskiego trafiłem na stronę Portalu Angielski eTutor (pierwszej internetowej szkoły angielskiego Online). Było to bardzo dawno temu, więc z ciekawości zarejestrowałem swoje darmowe konto i po kilkunastu minutach przekonałem się, że jest to serwis do nauki angielskiego jakiego od dawna szukałem i jakiego dotąd mi brakowało (czyli multimedialny, kompletny i bardzo przyjazny dla użytkownika).

Od tamtego czasu minęło już bardzo wiele czasu, a ja wciąż z niego korzystam i obserwuję jego systematyczny rozwój oraz pracę autorów, którzy za cel obrali sobie stworzenie najlepszego w polskim internecie, kursu angielskiego zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Myślę, że na chwile obecną można już z czystym sumieniem powiedzieć, że dopięli swego, gdyż eTutor stał się nie tylko najlepszym ale i najpopularniejszym kursem języka angielskiego online w Polsce. Nie ma chyba w Polsce lepszego miejsca do nauki języka angielskiego online, a sam kurs pozwala skuteczne i szybko rozwijać każdą z ważnych umiejętności językowych czyli: rozumienie ze słuchu, mówienie, pisanie i rozumienie tekstu czytanego. Dodatkowo posiada on zaawansowany system nauki angielskich słówek, multimedialne, ćwiczenia, gry językowe oraz nagrania video tłumaczące zawiłości angielskiej gramatyki.

Szkoła angielskiego eTutor online w liczbach.

Kilka liczb, które obrazują kurs do nauki angielskiego eTutor (stan na styczeń 2018r):

 • ponad 605 000 zarejestrowanych użytkowników regularnie korzystających z kursu.
 • ponad 720 000 000 wykonanych powtórek w systemie nauki angielskich słówek eTutor.
 • ponad 190 000 000 wykonanych przez użytkowników ćwiczeń na stronie portalu.
 • ponad 800 multimedialnych lekcji języka angielskiego na poziomach od A1 co C2.
 • setki dialogów nagranych przez Native speakerów.
 • zintegrowany z kursem największy słownik języka angielskiego online DIKI – zawierający ponad 412 587 angielskich słów w bazie (w tym również słownictwo techniczne i specjalistyczne), 14 565 kolorowych zdjęć i obrazków (dla lepszego zobrazowania wyszukiwanych angielskich słów)  oraz 2 904 128 zdań z użyciem wyszukiwanych angielskich słówek z nagraniami wymowy i tłumaczeniami.

Dla wielu czytelników te liczby może nie mówią zbyt wiele o samej nauce na tej stronie, ale w prosty sposób obrazują jego popularność wśród uczniów, choćby na tle innych kursów języka angielskiego przez Internet. O tym jak e Tutor może pomóc Ci w nauce dowiesz się już za chwilę oglądając poniższą prezentację. Ale to jeszcze nie koniec, bo eTutor umożliwia osobiste przetestowanie pełnej wersji kursu zupełnie za darmo po zarejestrowaniu bezpłatnego konta w serwisie (ale o tym dowiesz się w dalszej części tego wpisu).

Jak wygląda nauka angielskiego na stronie eTutor (prezentacja wideo).

O możliwościach nauki przy pomocy opisywanego w tym artykule portalu można pisać bardzo długo, jednak aby zaoszczędzić Twój cenny czas myślę, że wygodniej będzie jak zapoznasz się z krótką prezentacją z której dowiesz się: Jak wygląda nauka angielskiego w domu przy wykorzystaniu multimedialnego Kursu Angielskiego na stronach serwisu eTutor.pl

Aby już teraz móc zarejestrować darmowe konto i rozpocząć naukę to: Wejdź  na stronę: Angielski eTutor

Myślę, że po obejrzeniu tego video już wiesz dlaczego ten kurs jest tak popularny i chętnie wybierany przez uczniów. Osobiście każdemu, kto uczy się języka angielskiego polecam naukę metodą eTutor przez Internet. Jest to na chwilę obecną najbardziej zaawansowany serwis, który oferuje kompleksową i multimedialną naukę angielskiego dla każdego bez względu na wiek, umiejętności czy poziom zaawansowania. Kurs ten oprócz multimedialnych lekcji oraz nauki angielskich słówek umożliwia również ćwiczenie wszystkich pozostałych kompetencji językowych, w tym czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie i mówienie. Dzieje się tak ponieważ Metoda eTutor wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie e-learningu a jego forma (nauka przez Internet) umożliwia Ci naukę z każdego miejsca na świecie, nie marnując Twojego czasu na dojazdy do szkoły językowej, bo to Ty samodzielnie decydujesz, gdzie i w jakich porach chcesz się uczyć.

eTutor – aplikacja mobilna.

W dzisiejszych czasach bardzo popularnym narzędziem do nauki języków są aplikacje mobilne na smartfony i tablety. Twórcy z firmy LangMedia nie zapomnieli również o tym aby swoim uczniom udostępnić mobilną aplikację kursu eTutor, którą można zainstalować zarówno na smartfonach jak i tabletach z systemem Android jak również na urządzeniach z systemem iOS (iPhon, iPad). Darmowa aplikacja umożliwia:

 • zarówno naukę angielskich słówek (wykonywanie cyklicznych powtórek z systemu nauki słów),
 • słuchanie dialogów,
 • wykonywanie ćwiczeń (pamięć, obrazki – nauka ze słuchu, obrazki – dobieranie podpisów, zdjęcia – wpisywanie słów, dyktowanie angielskich słówek)
 • naukę wymowy (przy pomocy specjalnego modułu – trener wymowy).
 • oglądanie filmów video w których tłumaczone są zagadnienia gramatyczne.
 • granie w gry językowe tj: (Wiselec czy bardzo popularny na eTutor WordSmith)
 • oraz rozwiązywanie angielskich krzyżówek.
Aplikacja mobilna eTutor - w sklepie googl Play
Darmowa Aplikacja mobilna eTutor

Na bieżąco przy pomocy aplikacji (tak samo jak na stronie www) możesz również śledzić swoje postępy w nauce oraz miejsce w rankingu użytkowników – który na swój sposób bardzo motywuje do regularnej nauki oraz cyklicznego wykonywania ćwiczeń językowych.

eTutor angielski – możesz wypróbować osobiście zupełnie za darmo.

banner-szkoła-etutor
Angielski eTutor – możesz wypróbować za darmo rejestrując bezpłatne konto w serwisie.

Czy wiesz, że aby rozpocząć naukę w serwisie eTutor wystarczy zarejestrować darmowe konto  i zalogować się do swojego osobistego panelu? Dzięki temu zaraz po bezpłatnej rejestracji  sprawdzisz swój obecny poziom języka angielskiego (pisałem o tym w artykule: Darmowy test angielskiego online), otrzymasz dostęp do każdej pierwszej lekcji angielskiego na każdym poziomie zaawansowania (od A1 do C2) oraz dostęp do multimedialnych ćwiczeń, zintegrowanego z serwisem słownika angielskiego Diki oraz skutecznej metody nauki angielskich słówek. A wszystko to zupełnie za free.

Dzięki tej możliwości osobiście sprawdzisz, czy taka forma nauki angielskiego online będzie dla Ciebie odpowiednia i skuteczna. Jeśli tak właśnie będzie (a jestem przekonany, że nauka na e Tutor przypadnie Ci do gustu) to możesz wykupić pełny (nieograniczony) dostęp do serwisu, aby móc uczyć się bez żadnych ograniczeń korzystając ze wszystkich udostępnianych materiałów, lekcji i ćwiczeń. Wystarczy wspomnieć tylko, że przy zakupie rocznego abonamentu – koszt miesiąca nauki na stronie eTutor wynosi niecałe 20 zł, więc jak widzisz pełny miesięczny, nieograniczony dostęp kosztuje równowartość połowy lekcji zindywidualnym korepetytorem lub nauczycielem lub pół godziny zajęć w tradycyjnej szkole językowej.

Opinie użytkowników o kursie eTutor.

Wiele osób na forach pyta o skuteczność tej metody oraz o opinie o kursie eTutor. Osobiście szczerze polecam ten kurs nie tylko jako uzupełnienie nauki ale również główny kurs do samodzielnej nauki angielskiego zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych (jestem przekonany, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie). Poniżej wklejam kilka opinii na temat tej platformy oraz metody.

eTutor jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, ponieważ lubię uczyć się samodzielnie. Od pierwszych lekcji kursu w łatwy sposób uczę się podstawowych i przydatnych słówek, zwrotów i wyrażeń używanych w życiu codziennym. Uczę się, kiedy, gdzie i jak długo chcę, bez sztywnych ram czasowych. I co najważniejsze ‒ nie muszę wychodzić z domu. Najbardziej podoba mi się różnorodność ćwiczeń i duża liczba nagrań z wymową. Jest wszystko, czego potrzebuję: słownictwo, gramatyka, dialogi, pisownia i czytanie.

Małgorzata Blocher (Olkusz)

 

Szukając najlepszej formy nauki języka angielskiego, natrafiłem na eTutor.pl. System powtórek jest tu na tyle motywujący, iż w krótkim czasie, udało mi się zdecydowanie poprawić znajomość języka. I truly recommend this platform. In my view, eTutor.pl is the best way to learn a foreign language 🙂

Kamil Łazarski (Wałcz)

Więcej opinii znajdziesz również w nagraniu video udostępnionym na stronie: Angielski na stronie eTutor – opinie użytkowników (nagranie video) lub bezpośrednio w dziale opinie na stronie kursu. Osobiście jednak uważam, że najlepszą opinie możesz wyrobić sobie samemu, rejestrując darmowe konto i osobiście testując możliwości tej platformy, do czego gorąco Cię zachęcam.

Nauka języków obcych eTutor – Podsumowanie…

Jak widzisz możliwości nauki w serwisie eTutor oraz zgromadzona wokół niego olbrzymia społeczność (licząca ponad 600 tyś użytkowników) sprawia, że niektórzy uczniowie korzystają z niego ucząc się angielskiego po kilka godzin każdego dnia. O samej metodzie oraz Kursie e Tutor nagranych zostało już nawet kilka reportaży (jeden z nich obejrzysz na stronie: Jak uczyć się angielskiego 2x szybciej (Online). Serwis ten jest na bieżąco aktualizowany oraz rozbudowywany o nowe ćwiczenia, gry i materiały do nauki. Twórcy tego serwisu przygotowali również kurs niemieckiego eTutor i podobnie jak w przypadku angielskiego bardzo mocno go rozwijają, przez co ten staje się również powoli jednym z najpopularniejszych kursów niemieckiego przez Internet.

Dlatego uważam, że jeżeli chcesz efektywnie uczyć się angielskiego przez Internet to powinieneś jak najszybciej rozpocząć naukę właśnie na stronach portalu eTutor, bo tak jak już wspomniałem na początku według mojej opinii jak również wielu innych osób jest to obecnie najlepszy Kurs Angielskiego Online. – Zresztą nie musisz mi wcale wierzyć – najlepiej przecież przekonać się samemu prawda?

PS. W komentarzach zachęcam Was do publikowania własnych opinii nt metody i samego kursu na platformie eTutor.

13 Comments on “ANGIELSKI eTUTOR – Najpopularniejszy Kurs Angielskiego Online (VIDEO)”

 1. Mnie ten kurs nie porwał. Słownik jest super ale mnie nie podobają się filmiki z tą parą. Nie rozumiem dlaczego na poziomie zaawansowanym oni więcej mówią po polsku niż po angielsku. Fajny kurs internetowy który mnie zachwycił to funenglish. Tylko że jest dla dzieci od 6 do 12 lat, czekam na wersję dla zaawansowanych.

 2. Potwierdzam twoje zdanie Grześku. Etutor jest rewelacyjny, sama korzystam z niego systematycznie od ponad pół roku. Czasem potrafi mnie wciągnąć na wiele godzin. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym.

 3. Etutor naprawdę jest świetny! już ponad rok korzystam i przyrost słownictwa jest ogroomny! Ma synchronizację z diki.pl więc cały czas dodaje sobie nowe słówka. Korzystam z obu appek i etutora i diki, a odświeżony wisielec i memory są świetne, jeżeli ktoś się lubi uczyć, jak ja – w formie gier. Dostęp mam płatny, ale często robią promocje na facebooku więc można się załapać 🙂

  1. Od siebie dodam, że każdy użytkownik chcący przedłużyć swój abonament (kiedy ten się kończy) otrzymuje specjalny rabat w wysokości zależnej od stażu na portalu. Dlatego każde kolejne przedłużenie pełnego dostępu jest dużo tańsze.

 4. Według mnie ten kurs jest rewelacyjny, świetny interfejs i masa różnorodnych materiałów do nauki. Dla mnie wielki +

 5. Rewelacyjny kurs do nauki dla początkujacych, spełnia moje oczekiwania i można uczyć się za darmo, choć pełna wersja daje dużo więcej możliwości i dostęp do wszystkich ćwiczeń. Ja polecam.

 6. Zarejestrowałem się i jestem pod wrażeniem. Wcześniej korzystałem z kursów na stronie bussu ale jednak etutor jest dla mnie zdecydowanie najlepszy. Warto zainwestować w pełny dostęp, choć za darmo też można wiele skorzystać.

 7. Ja korzystam z nauki słówek, przy pomocy słownika DIKI i modułu systematycznych powtórek w tym kursie i przyznam, ze sprawdza się znakomicie.

 8. Też uważam, że e tutor to najlepszy kurs angielskiego jaki obecnie można spotkać w internecie. Uczę się tam i bardzo polecam.

 9. Jeśli mam porównywać etutora do supermemo, a z tych dwóch korzystam, to jednak częściej wybieram tego pierwszego. I pewnie jeśli wcześniej nie zainwestowałbym w supermemo to nie musiałbym wybierać, pomiędzy tymi dwoma. Dlatego jeśli zastanawiacie się, który z tych dwóch wybrać, to sam osobiście radzę Wam uczyć się z etutorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *