POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2021 – czyli jak w końcu nauczyć się języka angielskiego?

Postanowienia Noworoczne - nauka angielskiego.

New Year’s Resolutions – czyli jak uczyć się języka angielskiego, aby w nowym roku zrealizować swoje postanowienia noworoczne?

Początek roku to doskonały moment na określenie swoich celów na nowy rok. Jeżeli zatem Twoim postanowieniem noworocznym jest nauczenie się języka angielskiego to w tym wpisie podpowiem Ci jak w końcu zabrać się do nauki angielskiego w nowym roku, aby wytrwać w swoim postanowieniu i w końcu nauczyć się języka angielskiego. Poznasz metody i kursy do nauki które pozwolą Ci opanować angielski już w tym roku.

Twoje postanowienie noworoczne – Nauczę się Języka angielskiego w 2021 roku!

Wiele osób wraz z początkiem roku wyznacza sobie noworoczne cele – Ty również? Jeśli tak, to jakie są Twoje postanowienia na ten rok? Więcej sportu, mniej słodyczy, oszczędzanie pieniędzy na wakacyjny wyjazd, zmiana pracy, rzucenie palenia, rzucenie kilku zbędnych kilogramów, czy może nauka języka angielskiego? Jeśli Twoim celem jest nauczenie się angielskiego w tym roku, to musisz wiedzieć, że w porównaniu z wieloma innymi postanowieniami noworocznymi jest ono jednym z najczęściej wymienianych wśród postanowień oraz ma ono największą szansę powodzenia – dlaczego? o tym dowiesz się poniżej…

Musisz wiedzieć również, że to nie tylko początek roku jest wspaniałą motywacją do podjęcia nauki języka. Jeśli trafiasz na ten artykuł w każdym innym miesiącu niż styczeń to wiedz, że każdy czas na rozpoczęcie nauki jest bardzo dobry. Opanowanie podstaw angielskiego da Ci niewiarygodną motywację do dalszego działania i rozwijania się nie tylko na płaszczyźnie językowej, ale również jakiejkolwiek innej.

Nauka Angielskiego w nowym roku – jako odskocznia od codziennych obowiązków.

Nauka języka angielskiego to świetne wyzwanie na kolejny rok. Nauczenie się swobodnego porozumiewania się w języku angielskim nie tylko pozwoli Ci zyskać nowe umiejętności, ale może okazać się również świetnym przerywnikiem w codziennych obowiązkach. Kurs angielskiego to również rewelacyjny pomysł dla wszystkich tych, którzy planują w te wakacje wyjechać za granicę na wymarzone wakacje. Więc jeśli Twoim postanowieniem jest ponadto wakacyjny wyjazd za granicę to znajomość angielskiego okaże się wówczas bardzo przydatna, co dodatkowo będzie motywowało Cię do nauki.

W tym roku nauczę się w końcu języka angielskiego – jasno określ cel.

Przede wszystkim najważniejsze to jasno określić cel nauki. Jeżeli na początku roku powiesz sobie muszę nauczyć się angielskiego w tym nowym roku, to raczej nie zrealizujesz tego postanowienia – dlaczego? Bo jest ono zbyt ogólne, bez konkretnego celu. Zdecydowanie lepiej kiedy określisz nie tylko cel ale również konkretną datę jego zrealizowania np:

Kolejnym elementem, który zmotywuje Cię do pracy jest zainwestowanie w lekcje języka angielskiego lub dostęp do internetowego kursu angielskiego, co powinno zobowiązać Cię do systematycznej pracy z kursem oraz samodyscypliny. Nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto więc jeżeli wykupisz dostęp do kursu to podświadomie ten fakt będzie motywował Cię do tego aby systematycznie z niego korzystać i podnosić swoje umiejętności językowe.

Dodatkowo, jeżeli postanowisz, że przykładowo: nauczę się tysiąca angielskich słów, które dadzą mi zrozumienie angielskiego na poziomie 80% w 3 miesiące lub określisz, że chcesz osiągnąć określony poziom języka angielskiego do czasu planowanego w lipcu urlopu, to łatwiej zmobilizujesz się do nauki już od początku roku.

Podnoś swoje kompetencje językowe, a znajdziesz lepszą pracę.

Zapewne już wiesz, że znajomość języka angielskiego to w wielu zawodach podstawowe wymaganie stawiane pracownikom. Dlatego jeżeli stawiasz sobie cel znalezienia nowej pracy (lepiej płatnej) to umiejętność posługiwania się językiem angielskim z pewnością zwiększy nasze szanse na awans czy nową pracę w międzynarodowej korporacji. Dlatego nauczenie się angielskiego pomoże Ci również w spełnieniu innego noworocznego postanowienia – czyli zmiany pracy na lepsze. Ponadto, znajomość angielskiego (tutaj: dowiesz się jak szybko sprawdzić swój poziom angielskiego) sprawi, że poczujesz się pewniej nie tylko na tle zawodowym, ale również w życiu osobistym.

Jak skutecznie uczyć sie języka angielskiego w nowym roku?
Jak skutecznie uczyć się języka angielskiego w nowym roku?

Sposób na to, aby szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego – czyli zrealizować swoje postanowienie noworoczne?

Jeżeli Twój dzień wypełniony jest obowiązkami, notorycznie brakuje Ci czasu lub nie masz przekonania do tradycyjnych szkół językowych, a chcesz w końcu rozpocząć naukę angielskiego aby spełnić swoje noworoczne postanowienie to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie nauka angielskiego w domu (przez Internet) przy pomocy najlepszych i sprawdzonych metod i materiałów dostępnych w sieci.

Osobiście polecam Ci tą właśnie formę nauki z uwagi na to, że mimo wszystko wbrew wielu nieprawdziwym opiniom może być ona wyjątkowo skuteczna oraz efektywna. Podstawą jest znalezienie skutecznej metody lub kursu języka angielskiego, który nie tylko będzie zawierał odpowiednie materiały, ale również będzie ciekawy i urozmaicony, przez co zmotywuje Cię do systematycznej pracy.

Jak rozpocząć naukę angielskiego z wykorzystaniem materiałów, które publikuję na tej stronie:

Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania to według mnie najlepszym obecnie kursem języka angielskiego w Internecie,który pomoże Ci w realizacji noworocznego postanowienia jakim będzie nauczenie się języka angielskiego jest: Kurs Angielskiego na stronie portalu eTutor.

O tym dlaczego warto zainwestować w pełny dostęp do tego właśnie kursu języka angielskiego pisałem już w artykule: Angielski Online na portalu eTutor – dlaczego warto? Osobiście uważam, że eTutor jest obecnie najlepszym serwisem do nauki przez Internet. Znajdziesz w nim nie tylko multimedialne lekcje i pomocne materiały odpowiednie dla siebie, ale również wsparcie podczas nauki (ze strony społeczności) oraz wiele ciekawych ćwiczeń, fotolekcji oraz zaawansowany algorytm do nauki nowych słówek. Skuteczność oraz wszechstronność kursu potwierdzają opinie użytkowników, które znaleźć możesz na stronie – Angielski przez Internet – opinie użytkowników. Na chwilę obecną, (koniec 2018 roku) z kursu o którym piszę korzysta już ponad 1 155 000 osób.

Poniżej wklejam krótkie nagranie o tym jak wygląda nauka na stronie tego kursu (zobacz go koniecznie jeśli szukasz skutecznego kursu angielskiego online:

Z tego video a dowiesz sięJak ten kurs angielskiego pomoże Ci w nauce i realizacji postanowień noworocznych w 2019 roku.. 

Nauka Języka Angielskiego w nowym 2021r – zacznij już teraz!

Jeżeli chcesz w tym nowym 2021 roku nauczyć się języka angielskiego to jest to odpowiedni moment na to, aby wziąć się do nauki i w końcu zrealizować noworoczne postanowienie. Oprócz wspomnianego już kursu pomogą Ci w tym również porady, które znajdziesz na tej stronie. Dlatego koniecznie określ konkretny cel na ten rok, zgromadź odpowiednie materiały bądź zapisz się na kurs i rozpocznij naukę języka angielskiego już dziś (pamiętaj nie czekaj do jutra).

Życzę powodzenia i dużo wytrwałości w realizacji tegorocznych postanowień noworocznych. W komentarzu możesz wpisać swój cel na ten rok. Będziemy motywować się nawzajem 🙂

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.9 / 5. oddanych głosów: 11

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

13 Comments on “POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2021 – czyli jak w końcu nauczyć się języka angielskiego?”

 1. Świetny blog. Szkoda że mało spotyka się takich
  stron w internecie. Zapisuję stronę do ulubionych, oby tak dalej! 🙂

 2. Dziękuje za cenne porady i motywację. Właśnie wykupiłam dostęp do kursu eTutor (wydaje się być naprawdę rewelacyjny) i zaczynam naukę od dziś. Najpierw najważniejsze słówka, ćwiczenia i nauka mówienia.

 3. Zabieram się za naukę, bo jednym z moich tegorocznych postanowień jest nauczenie się w stopniu podstawowym języka angielskiego. Mam jednak jedno pytanie. Czy na portalu eTutor również mogę nauczyć się 1000 najczęściej używanych angielskich słówek?

  1. Basiu, Kurs na stronie eTutor po wykupieniu pełnego dostępu umożliwia naukę 1000 najczęściej używanych angielskich słówek. Wystarczy po zalogowaniu przejść na zakładkę słówka i wybrać listę: 1000 most common English words, gdzie te najważniejsze angielskie słówka są podzielone w sumie na 51 kategorii.

   Możesz mieć do nich dostęp również za darmo przez 7 dni postępując według instrukcji video, którą nagrałem i udostępniłem w tym wpisie: Angielski Online za Darmo – Jak otrzymać pełny dostęp do kursu eTutor?

 4. Świetny wpis, który otwiera oczy i dodatkowo mobilizuje do ciężkiej pracy. Ja w tym roku postanowiłam sobie, że nauczę się angielskiego w stopniu komunikatywnym, aby mieć podstawy i móc dogadać się z anglikami, bo planuję wyjazd do chłopaka do Londynu za pół roku.

 5. W tym roku postanowiłam sobie że nauczę się nie tylko języka angielskiego ale również niemieckiego, którego już znam podstawy. Skorzystam z Twoich rad i będę uczyła się online przez internet.

  1. Jeśli chcesz skorzystać z metod o których pisałem to bardzo dobrze się składa, bo w większości przypadków wspomniane kursy i lekcje są dostępne również dla języka niemieckiego. Np. Kurs niemieckiego na platformie eTutor. Powodzenia zatem w nauce.

 6. Konkretnie i motywująco. Mnie przekonałeś rozpoczynam naukę i nie ma że boli 😀
  Damy radę w tym roku w końcu nauczyć się angielskiego i to komunikatywnie.
  Czas start!!! 😀

 7. Zgadzam się z tym, ze nie ma żadnej unikalnej metody na skuteczna naukę języka. Uważam, że to zależy przede wszystkim od chęci do nauki, a także od kursów albo korepetytora. Lubisz oglądać swój ulubiony serial albo słuchać jakiś zespół muzyczny? Ktoś co ma nas zachęcić do nauki języka obcego. Ja byłem zawsze ciekaw jak brzmi mój ulubiony serial bez dubbingu. Byłem ciekaw jak brzmi oryginalny lektor, ale z początku ciężko mi było zrozumieć ich unikalny akcent. Gdy znalazłem dość ciekawy kurs online na questfe pl. Dzięki temu z biegiem czasu zaczynałem rozumieć angielski, a także przyzwyczaiłem się do ich akcentu. Warto moim zdaniem próbować różnych metod. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *